Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ronda vagyok soha nem lesz...

Ha ronda vagyok soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm de eddig úgylátszik hogy a külsőm miatt nem is lesz.. Nem vagyok igénytelen jó frizurám van divatos ruhákat hordok tisztán tartom magam de a szétálló füleimet ez nem kompenzálja. Lényegében minden tanácsot megfogadtam amit ezen az oldalon ajánlottak de az eredmény ugyanaz.. A lányok általában csak barátkozni akarnak velem (Gondolom a külsőm miatt) Ha ez számít valamit kedves vagyok megértő, udvarias.. 17/F

2014. márc. 17. 20:25
1 2 3
 1/23 Noydra ***** válasza:

Az elálló fül nem hátrány szerintem.

Ezt mindig elmondom amikor ez felmerül, mert több elálló fülű srácot ismerek, akiknek nincs baja a nőzéssel...

2014. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Didiiayer ***** válasza:
Még bőven lehet, fiatal vagy. Szóval nyugi, majd találsz te is egy barátnőt magadnak.
2014. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, a tapasztalataim alapján, hogy az, hogy udvarias és megértő vagy az nem számít. A lányoknak még ha sok nem is vallja be a macsók kellenek még akkor is ha az a macsó akár üti veri őket. Egyszerűen ilyen a biológia, természet anyánk szemében a macsó, sportos, jó kinézetű férfiak a dominánsak, az életképesek. A nők pedig olyan hímet keresnek akinek biztonságban szülhetnek utódokat.
2014. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ne izgulj majd lesz.
2014. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nekem egy elálló fülü fiu tetszik és igazság szerint nem néz ki túl jól rajtam kívül senki szerint nekem mégis tetszik...
2014. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#3 nem a macsók kellenek mert nem értenek meg és nem halgatják meg amit mondasz és legtöbbször tök sötétek... de ha te így gondolod oké csak mondom hogy nem szóval....

Nekem is olyen srác jön be aki kedves és megértő és egyáltalán nem macsó

(Én vagyok az előző válaszoló is )

2014. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Számít az is, h kedves, megértő és udvarias vagy, ugyanis ez mind hátrány a lányok szemében. Persze a külsőd miatt valószínűleg amúgy is eleve esélytelen vagy. Egy módon lehet valaha barátnőd: ha gazdag leszel.
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A külső nem minden! Ne aggódj megtalálod, majd azt aki, úgy szeret, ahogy vagy. Ne izgulj! És a személyiségek is nagyon fontosak!
2014. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az elálló fül nem lehet ennek az oka.

Az sem igaz, hogy a nőknek macsók kellenek.

Intelligencia, magabiztosság, lazaság. Ha azt látják a lányok, hogy kiegyensúlyozott vagy, elégedett vagy magaddal. Nem játszod meg magad, akkor sikered lesz.


Viszont ha valaki sajnáltatja magát, azt nem szeretjük, nem vonzó dolog.


25\L

2014. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
CSúnya barátnőd lehet.
2014. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!