Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet azt megfigyelni,...

Miért lehet azt megfigyelni, hogy a nem szép, nem vonzó lányoknak is hamarabb lesz és van is párja, mint egy átlagos vagy ronda fiúnak, férfinak? Ezek szerint a fiúk, férfik jobban el tudnak siklani a külső felett?

Figyelt kérdés
Nem egy lányt ismerek, aki külsőre, de sokszor még jellemre sem vonzó teremtés, mégis van párja és nézek, mert sokszor tök helyes hapekkal vannak. Ellenben én és sok más rendes fiú, akik nem is rondák, csak átlagosak, de a rondáknál is ez van persze, mi hoppon maradunk, semmilyen lánynak sem kellünk és bizony nekem mindig a külsőmmel van bajuk a lányoknak. Azt mondják helyesebbnek gondoltak, amikor még leveleztünk meg nem egyszer volt már, hogy szó szerint lerondázott egy lány, akivel nagyon kedves voltam és puszilgattam, ölelgettem randin. Szóval ezek után nagyot csalódtam a lányokban és szerintem jogos, hogy fel vagyok háborodva azon, hogy mi fiúk, férfiak el tudjuk nézni, ha egy lány külsőre nem vonzó, de belül értékse, míg a lányoknál ez bizony nem jellemző, ők csak a tökély külsejű hercregre várnak vagy inkább meghalnak egyedül.
2013. júl. 17. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy mi, férfiak jobban elsiklanánk a külső felett, hanem arról, hogy sokkal inkább d.gni akarunk.
2013. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000-szer feltett kérdés és mindenki unja már. A külső nem minden, lehet hogy átlagos vagy, ha nincs olyan belsőd, ami bárkit is megfogjon. Most akkor ki is a felszínes?:)
2013. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a csúnya fiúk vs. felszínes lányok kérdések felelős szerkeztője?

Ha ezt már elkönyvelted,akkor törődj bele!

2013. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van sajnos, ahogy a kérdező is írja, átlagos pasi vagyok, és a lányok még csak rám se néznek! Nagyon sokan vagyunk így pasik, szóval én is bizonyítom, hogy nem egy ember szokta ezeket a kérdéseket feltenni, hanem sajnálatos módon sokan tapasztaljuk ugyanezt! :(
2013. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!