Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket taszít-vagy...

Lányok! Titeket taszít-vagy vonz ha patológus a pasi akivel ismerkednétek? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hello! Én Patológus-boncmester vagyok,,és mikor bemutatkozom a randikon és megtudják hogy kivagyok,félenek tőlem,de miért? ti hogy lennétek ezzzel?:D Nem vonzana titeket egy (bmw-s)Boncmester?

#boncmester #halott hulla
2014. márc. 16. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Hulla jó volt a tegnapi randi! nemde? Amikor megláttalak... leesett az állam. Meg is fogadtam, hogy holtominglan... Ez neked annyira nem jött be, ezért otthagytál. Ezek után már tényleg elment a kedvem az élettől. Nálad vagy nálam? Egy jó nagy kaszást akartál :D:D... de ezzel csak elkaszáltad magad nálam. Olyan volt, mint halottnak a csók. Aztán kivettük a Hannibál kalandjait a videóTKból :D muhahahaha:)
2014. ápr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm uccsó előtti! Utolsó drága!Ami történt köztünk,az csak magánélet:DD,Muszály igy boldognak-boldogtalannak kitálalni?:)))Ez történt az időt nemtudom visszaforgatni,de látom a morbid humorod megmaradt!Elismerésem!Nálam ma 22:20-ra?
2014. ápr. 1. 20:45
 63/66 anonim válasza:
óóó itt a párod :D imádom az ilyen dolgokat, boncmesternek készülök :) 19/L
2014. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:
Naaaa:P
2014. máj. 19. 00:07
 65/66 anonim válasza:
Medika vagyok, s kiskoromban mindig patológus szerettem volna lenni. mivel már találkoztam halotakkal, ezért biztosan nem taszítana. De a beképzeltség, s az, hogy az autóddal szeretnél hódítani, már annál inkább.
2015. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Tetszene.
2020. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!