Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket taszít-vagy...

Lányok! Titeket taszít-vagy vonz ha patológus a pasi akivel ismerkednétek? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hello! Én Patológus-boncmester vagyok,,és mikor bemutatkozom a randikon és megtudják hogy kivagyok,félenek tőlem,de miért? ti hogy lennétek ezzzel?:D Nem vonzana titeket egy (bmw-s)Boncmester?

#boncmester #halott hulla
2014. márc. 16. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
17!Igazadvan..:) 20!ne oktass ki,patologus vagyok,igen,sokat tanultam,19!Áh nem,csak bábûk volrak..Persze,csak megíjedtek,mikor mondtam hogy mitdolgozok
2014. márc. 20. 23:00
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagy, tanult ember, de úgy fogalmazol, írsz egybe szavakat, mint egy szakmunkás. Aha.
2014. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
:D a helyesírásom sose volt jó..
2014. márc. 22. 23:20
 24/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérlek mesélj még nekem a membranoproliferativ glomerulonephritisről! :D :D (ha patológus szakorvos vagy) Bár, ahogy megnyílvánulsz tényleg nem arra utal,hogy egy orvos vagy. Azért ennyi idősen és ennyire képzetten az ember személyisége elég kifinomult ahhoz,hogy ne a BMW-vel és a szüzesség elvételével hencegjen. (L)
2014. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim válasza:
Akkor te orvos vagy? Mert azt nem hinnem. Am ha orvos lennel nem ilyednek meg de egy boncmesterrel nem kezdenék
2014. márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem taszít:) Én is valami ilyesmivel szeretnék foglalkozni, de én az igazságügyben.

Igaz, eddig még csak állatokat boncoltam, de remélem magasabbra is jutok majd.

Ha a pasim patológus lenne, örülnék neki. Engem valahogy vonz ha egy pasi okos, és gondolom hülyegyerekeknek nincs ilyen végzettségük:)

16/L

2014. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
A vese szövettani vizsgálata alapján nevezték el a membranoproliferatív glomerulonenephritis-t (MPGN), melynek különböző súlyossága van (( I.-es, II.-es, III.-as típús.(Ha Jóltudom III.)A leggyakrabban a klínikai megjelenés(tehát I.)amit jellemez..Férfinél és nőnél bármikor bekövetkezhet..a III.Tipusú membranoproliferatív glomerulonephritis-t általában 8-40 év közötti személyeknél szokott bekövetkezni a betekséget örökölt hajlam is kiválthatja..lehetne egy oldalt is irni róla,ez egy csúnya betegség! Ja és ne vonj kérdőre legközelebb Te NAGYOKOS!HANEM a KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ!:)
2014. márc. 23. 00:07
 28/66 A kérdező kommentje:
26,hát igen! Sokat kell tanulni az biztos!Örülökneki:) Sok sikert! Ha szorgalmad van biztos fejjebb jutsz!:)
2014. márc. 23. 00:09
 29/66 A kérdező kommentje:
ja és 24! Igaz kicsit nagyképű vagyok..
2014. márc. 23. 00:10
 30/66 anonim válasza:
Te beteg vagy csak a kezeid koze ne keruljek jajj
2014. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!