Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket taszít-vagy...

Lányok! Titeket taszít-vagy vonz ha patológus a pasi akivel ismerkednétek? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Hello! Én Patológus-boncmester vagyok,,és mikor bemutatkozom a randikon és megtudják hogy kivagyok,félenek tőlem,de miért? ti hogy lennétek ezzzel?:D Nem vonzana titeket egy (bmw-s)Boncmester?

#boncmester #halott hulla
2014. márc. 16. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Egy patológusnak nem ilyen szär a helyesírása....
2014. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
88%
Én is furcsának találnám, nem is ismerkednék patológussal. (Az aki erénynek tarja a bmw-t, azzal meg főleg nem.)
2014. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az taszítja őket, hogy a bmw-det erénynek tartod.


De tessék, lásd kivel van dolgot, megkerestem a te párodat: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__506..

2014. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
4%

nem akarlak elkeseríteni, de a hentesekkel sem épp hétköznapi, értsd átlagos normál szép nők járnak...

nos aki embereket darabol fizetésért...szted ott milyen nők állnak majd sorba.

elismerésem, ha tényleg ezt a melót végzed, bár sztem kamu a kérdés, de ha tényleg így van, nem lennék a helyedben,amx egy elvont, világról teljesen más értékrendű csajt fogsz tudni összeszedni, mert a mai hétköznapi lányok, nők, ezzel a mai mentalitással, eléggé undorító foglalkozásnak tekintenék ezt.

nem akartalak vele megbántani, ha nem kamu....

2014. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez egy ijesztő foglalkozás.Bár sztem jobb mint a nőgyógyász.Felajánlották neked vagy te választottad?A bmw ezen nem javit,sőt nem igazán válik javadra,hogy egy bmw vel szeretnéd magadat vonzóbbá tenni.Hány éves vagy?
2014. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!:) Patológus vagyok,34 éves,és kérdeztem itt tőletek,Én mindig is patológus akartam lenni.Kedves nemtudomhanyadik!Van egyébként hölgy koleganőm is:)
2014. márc. 16. 22:29
 8/66 anonim válasza:
100%

Most patológus vagy boncmester vagy?

Ha valamelyik vagy, akkor pontosan tudod, hogy a kettő közel sem ugyanaz.

Igazából nekem teljesen mindegy, hogy mivel foglalkozik a másik. Van 4 boncmester ismerősöm, azok mind nagyon jó fejek, vicces figurák, szóval ha számítana ez, akkor biztosan pozitívan befolyásolna.


Az emberek nagy része azért idegenkedik, mert a halál eléggé tabu téma, tetemekkel pedig elég kevés ember találkozik élete során, az ismeretlentől meg félnek. Pedig amúgy szerintem nincs bennük semmi ijesztő vagy visszataszító, simán meg lehet szokni.

2014. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
köszönöm,Patológus,csak sokat boncolok:)
2014. márc. 16. 22:32
 10/66 anonim válasza:
Nem kell ehhez elvontnak lenni szerintem. Ha kifog egy orvost vagy esetleg más eü-s pályán mozgó lányt, aki már találkozott tetemmel, akkor az pontosan tudni fogja, hogy nem egy ördögtől való szakma malignus sejteket nézegetni mikroszkóp alatt vagy tetemeket előkészíteni.
2014. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!