Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szinten rám sem néznek a...

Ha szinten rám sem néznek a férfiak és egyáltalán nem kezdeményeznek, akkor ugye velem van a gond?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
küldj képet privibe és megmondom
2014. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát így passz, esetleg, ha egy képet mutatsz, akár priviben, akkor többet tudok mondani
2014. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék küldeni.
2014. márc. 15. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is lehetsz ám kezdeményező, ha van valaki akit kiszemeltél!


De simán lehet visszataszító a kisugárzásod is, ha tényleg senki nem kezdeményez nálad. Ez általában nem külsőség, hanem kisugárzás. Nem tudom körülírni, de érzi az ember valakin. Nem ismerlek, így nem tudhatom. Meg nem tudom, hogy hogy festesz, szóval tényleg csak tippelgetek. Neked kell tudni/érezni.

2014. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol van a KÉP???
2014. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csinosnak tartanak mások? Csinosnak tartod magad? Milyen a testalkatod, magasságod, paramétereid?

Milyen személyiség vagy?


Talán ezekből meg lehet tudni valamit. :) (Megírhatod privátban is, ha úgy van kedved inkább.)

2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Állítólag csinos vagyok, illetve próbálok is adni a kinézetemre. Vékony vagyok, viszont ezzel együtt a mellem is elég kicsi. Az arcom állítólag aranyos, de én szépnek nem mondanám.

Egyébként barátságosnak tartom magam, nem fecsegek folyamatosan, de egyébként bárkivel el tudok beszélgetni.

2014. márc. 15. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te, ha tetszik valaki.
2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!