Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a fiúk/férfiak, akik nem...

Azok a fiúk/férfiak, akik nem kezdeményeznek ezért vagy azért, mit várnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

semmit nem várok


azért nem kezdeményezek mert nincs alanya a kezdeményezésnek


ribizli nem kell mást meg nem nagyon látok

2014. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hmm.. nem tudom, de a remény mindig ott van, hogy történik valami. :)
2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem várok semmit. De full idegen személynél nem vagyok képes ismerkedést kezdeményezni. Sem nőügyileg, sem barátilag. Egyszerűen nem megy. Ha már kicsit ismerem valamennyire, akkor ha akarok tőle valamit, azt meg is tudom mondani. De az pl hogy egy ismeretlen nővel szemezek és odamegyek hozzá, az kizárt.

Mint mondtam, nem várok semmit. Csak így van egyszerűen. Ez van, mind mások vagyunk. Nem várhatod, hogy mindenki egy adott kategóriába tartozzon.


23/F

2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már semmit nem várok,mióta rájöttem hogy a normálisok mindig ráb*sznak,és legtöbbször senkinek nem kellenek,mert nem állnak be a sorba a mai divat világába hanem van egyéniségük és értelmesek.Ez az ami nem kell a nőknek javarészt,a kivételek meg foglaltak vagy egy másik bolygón élnek.
2014. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő alkalomra várunk szerintem.

Nameg a kudarcot nem szeretjük, az után kell egy kis regeneráció..


20/f

2014. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindig a másnapot várom. hogy hátha akkor törtétnik valami csoda, és oda merek majd menni. de sosem jön el...
2014. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csúnya, alacsony fiúként csak azt várom, hogy újra valami formás, tini lányt nézhessek meg. xD
2014. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!