Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak! Nem érzitek...

Fiúk/Férfiak! Nem érzitek úgy, hogy azzal a hozzáállással, hogy nem kezdeményeztek, csak magatokat toljátok hátrányba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig megtesszük, kosárba tolatjuk magunkat. :P

Én kezdeményezni szoktam, barátkozós vagyok. Úgy vettem észre, az emberek nagy része nem tudja kezelni/mire vélni azt, ha valaki ismeretlenként szóba elegyedeik velük.

2014. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha kezdemézek és vissza utasít a lány, akkor sem vagyok elöbrébb.

2014. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Így legalább megmarad ez a kis önbizalmam. :D
2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kettesnek igaza van! Amúgy pedig, a magam nevében beszélve nem a csajozásról szól, az életem, nem is igazán foglalkozom vele, van más, sokkal fontosabb dolgom is, mint sport, egyetem. És nem vagyok meleg sem, nem azért nem kezdeményezek, mert beszari vagyok. Csupán motivációm nincs hozzá. Nyilván más máshogy van vele. 21/F
2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kezdeményezés nem garantálja a sikert. Plusz nehéz is számunka eligazodni a nőkön, tehát aki nem vonzó külsőre, az belefuthat elutasításokba (udvarias, kedves elutasításba és megalázóba is), meg van, aki szereti kihasználni érzelmileg-anyagilag-bárhogy a jelentkezőket, a legenyhébb és leggyakoribb eset, hogy önbizalomnövelőnek használnak, amíg nem sikerül eljutni egy JÓ PASI ágyába. Szóval megtanulhatunk udvarolni, de ha nem vagyunk jóképűek és izmosak, akkor ezzel csak késleltetni tudjuk az elutasításunk időpontját. A jóképeűknek meg nem kell összetörniük magukat, mert ők enélkül is megkapnak mindent, elég egy rosszfiús mosoly, kacsintás!


Szóval akkor ki ismerkedjen, udvaroljon, és miért?

2014. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és akkor nincs is csajod utolsó?eléggé hihetetlen hogy nem akarsz csajozni
2014. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Úgyis csak elutasítana és találna egy jobbat. Szerintem nem érdemes erőlködni, csak a férfiak egy kis százalékának van esélye a nőknél.
2014. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor kifogásokat keresek, hogy miért nem kezdeményezem, persze van, hogy tényleg nem is szeretnék. Most viszont összeszedtem magam és kezdeményeztem egy volt osztálytársnőmnél, akibe azt hiszem azóta is szerelemféleséget érzek. Nem nagyon beszéltünk a gimiben, akkor én elég visszahúzódó voltam, mondjuk most sem vagyok társaság középpontja, de na. Reménykedem a legjobbakban, de nem biztos, hogy lesz belőle bármi is.
2014. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég jól bírom egyedül. A kalandok, a szex hiányzik, de szexre még egy közepes csaj is talál egy kockahasú nagyfhaszú jóképűt akármelyik szórakozóhelyen. Néhány évente látok, megismerek egy-egy lányt, aki elragad annyira, hogy azt mondom, vele lenne értelme, és meg is próbálom, de az alapfelállás nem változik, ettől én még nem leszek vonzó, és ugyanúgy vesztek, mint aki csak dugni akar. Mindegy, mit akarsz, az a lényeg, hogy nézel ki. Most egy ilyenen vagyok túl, nagyon beleszerettem valakibe, nem akarok barátnőt, szexi, formás fiatal lányokat kefélnék, de ahhoz nekem is jól kellene kinéznem, ami érthető.
2014. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!