Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Várjátok az udvarlókat...

Lányok! Várjátok az udvarlókat vagy bátran kezdeményeztek? Hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem igazán szoktam kezdeményezni
2013. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
várom őket, én nem kezdeményezek az biztos.. túl félénk vagyok..
2013. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Milyen jó is az amikor csak várni kell és várni.Aztán szépen lassan megöregszel...
2013. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én magasról szarok az összesre!
2013. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Várok. :D
2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig vártam de kezdeményeztem is nemsok sikerrel szoval megint várok sajnos..nincs önbizalmam:/
2013. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha valakitől azt a jelzést kapnám, hogy bejövök neki, simán kezdeményeznék, de leégni nem akarok, nem sok srácnak kellenék.

19/L

2013. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki érdekel, akkor kezdeményezek. De nyilván nem vörös rózsát viszek neki, meggyőződésem, hogy az a 21. században is a férfi dolga :)

Viszont egy közös programra simán elhívom, vagy tipikus női praktikákkal élek, pl. megkérem, hogy nézzen rá a laptopomra, mert valami baja van, vagy segítsen összerakni a most vásárolt ikea bútort (persze mindkettőt simán megoldom egyedül is, sokszor még hatékonyabban is :D). Ha egy csepp esze van, érti a célzást és kezdeményez. Ha meg mafla, akkor rosszul ismertem meg, a maflák (akik előtt akár vörös selyemtangában is táncolhatsz, akkor se tudják, mit csináljanak) nem hozzám valók.

2013. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, mert ők úgysem fogják bevallani.


A jó pasiknál kezdeményeznek. Ez a férfiak 5%-a.


Az átlagos férfiaknál nem kezdeményez senki 40 alatt, azok közül is a csúnyábbak csak, nem a milfek. Ha ők kezdeményeznek, akkor bizonyítaniuk kell a kiválóságukat. Ha átmentek a vizsgákon, akkor elnyerhetik a puncit.


A csúnya férfiak hiába kezdeményeznek vagy az elején ki lesznek röhögve vagy meg lesznek alázva vagy arra jók lesznek hogy randikon kihasználják őket de mindenképpen dobva lesznek miután már nem kell többé lelki szemetesládának.

2013. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

8: Nem biztos, hogy mafla. Lehet, hogy csak sokszor járt úgy, mint én, amikor kiakadtak, hogy többet meg sem kérnek semmire és a barátság vagy a munkakapcsolat is megromlott, mert miért kell teljesen ártatlan szívességbe belelátni ilyesmit.


Volt mikor egész hosszan panaszkodtak róla, hogy nő létükre nem kérdezhetik meg az időt sem vagy nem kérhetnek útbaigazítást férfiaktól csak kizárólag nőktől, idősektől vagy pároktól mert az egyedülálló férfiak mindig rátapadnak és ők meg utálnak mindenféle jött ment alakot visszautasítani.


Néha azt is mondták, hogy ne vegyem magamra, mert kedves srác vagyok csak van barátjuk vagy nem vagyok az esetük.


És tudod mi a legrosszabb az egészben? Hogy mikor tényleg csak szívességből segítettem egy olyan lánynak, aki meg nekem nem tetszett (szerencsére csak három ilyen eset volt) ilyen tényleg teljesen ártatlan dolgokban, hogy tartsam meg az ajtót vagy segítsek beállítani valamit a telefonján vagy roppantsam ki a becsípődött vállát akkor mind a három elkezdett nyomulni rám.


Miért nem olyan a világ, ahol anélkül meg lehetne a másiknak mondani, hogy tetszik és vonzódunk hozzá, hogy az cikinek számítana és nem kéne hosszasan köntörfalazni?

2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!