Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen okokból nem kezdeményez...

Milyen okokból nem kezdeményeztek valakinél, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Írhattok nemet és kort is! Köszi a válaszokat!
2013. dec. 6. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem kezdeményezek! Csak jeleket adok. 26/N
2013. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elutasitastol valo felelmem miatt..16/l
2013. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan okból, hogy a fiúké az első lépés, meg nem is mernék kezdeményezni, és megtanultam, hogy a fiúknak nem igazán jön be a nyomulós féle lány/nő. És akkor biztos lehetek benne, hogy tényleg tetszek neki, akar valamit, ha ő kezdi. Meg a fiúk szeretik azt érezni, hogy az ő kezükben van az irányítás. Kivéve az ilyen nyápicokat, akik nagyon visszahúzódóak. Szoval szerintem a fiúé az első lépés. 18/L
2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet,beleuntam az egészbe.Nem látom már értelmét a dolognak,úgyis keresztülnéznek rajtam...

22/F

2013. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- ha az illetőnek van párja

- ha jobb pasi, mint én nőben, vagy tanultságban feljebb áll, akkor kisebbségi érzésem is van, és ezért is félnék (de azért szerintem megpróbálnám)

2013. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LeftBehind ***** válasza:
Mert minek kezdeményezzek? Az eddigiek alapján úgyis vagy kiröhögnek vagy (kicsit sem)burkoltan elküldenek a p..csába. Majd ha a nők elsajátítanak olyan képességeket mint az önkritika és az őszinteség,akkor elkezdek megint próbálkozni.
2013. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Majd ha a nők elsajátítanak olyan képességeket mint az önkritika és az őszinteség,akkor elkezdek megint próbálkozni."


savanyú általánosítás. igenis vannak rendes lányok. lehet, hogy neked kéne magadba nézni, és elrugaszkodni az irreális elvárásoktól. nem mind arany, ami fénylik, talán nem az üres bombanőknél vagy a kényeskedő kis szépike-okoskáknál kellen próbálkozni. rengeteg magányos lány van, aki várja az ő hercegét, de nem eléggé ribncoid, hogy előretolja magát

2013. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LeftBehind ***** válasza:

Azoknak az "átlagos" lányoknak is ugyanolyan elvárásaik vannak csak félnek úgy kinézni mint a r1bancok.


Igen vannak kivételek,de eddig ahánnyal találkoztam mindnek volt már pasija.

2013. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!