Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki, hogyan dolgozza fel a...

Ki, hogyan dolgozza fel a szakítást?

Figyelt kérdés

Nyilván emberfüggő, de azt tapasztalom, hogy a férfiak inkább egy új kapcsolattal vigasztalódnak, míg a nők gyászolják a kapcsolatot és csak azután kezdenek ismerkedni. Vagy attól is függhet, hogy ki mennyire sérült a szakítás során. Akit ejtettek, az gyászol, aki pedig szakított, már egyből kész egy új kapcsolatra?

Mik a tapasztalataitok?



2014. márc. 14. 15:22
 1/5 anonim válasza:

2 hétig gyászoltam a kapcsolatot, de segített az is elfelejteni az exet, hogy sok időt töltöttem a barátaimmal, haverjaimmal. Nagyon jó fejek, mindig felviditottak. Nekik köszönhetem, hogy nem hagytak magamra, egyedül. :)


17/L

2014. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akartam szakítani. nem mondhatom, hogy rossz kapcsolat volt, de vmiért mégis elment a kedvem. lassan egy éve nincs senkim. nem mondom, hogy nem is akarok, de nincs kedvem és energiám egy új kapcsolat kialakítására.
2014. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

max 1 hétig gyászoltam de aztán a haverokkal ahogy elkezdtem járkálni erre arra új élmények stb elég gyorsan sikerült elfelejteni :)


15/F

2014. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy 5éves kapcsolatot kellett gyászolnom és egy év alatt sikerült teljesen. Én szakítottam vele, mert egy paraszt volt és meg is csalt. Közben volt egy barátom, de azzal nem működött. Most érzem magam úgy, hogy jól érzem egyedül magam, de túl vagyok rajta. 29N
2014. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy év kellett, hogy feldolgozzam. Én új kapcsolatban próbáltam vigasztalódni, de nem működött. Végül egyedül sikerült túllendülnöm rajta. 23/N
2014. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!