Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egy lánynál mit jelent...

Az egy lánynál mit jelent hogy szimpi vagy de kozbe jár valakivel de engem is szeret?

Figyelt kérdés
Létszi írj gyorsan

2014. márc. 12. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket szereti valamennyire és nem tud dönteni, előfordul az ilyen és nem kell jönni azzal a "válaszd" a 3.ot baromságot. Lehet hogy fél szakítani a biztos kapcsolatával bizonytalan miatt, de téged sem akar elveszíteni, egy infóval ezt így bonyolult megmondani.
2014. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mióta jár valakivel? Akivel jár, mennyire mély a kapcsolat?


Te mióta és mennyire ismered? Mire alapozod, hogy téged is szeret? Ő mondta vagy te mondod?


A lány, hogy definiálja a "szeretlek" szót, illetve rád és a másik fiúra ez mennyire vonatkozik?

2014. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a gyerekel is tetszem neki 1 napja meg velem 1.-be fél évig és azt mondja hogy ot választja de én is tetszem neki
2014. márc. 12. 16:42
 4/9 A kérdező kommentje:
ez mit takar?
2014. márc. 12. 16:42
 5/9 anonim válasza:

Kedves kérdező! Annyit jelent, hogy TE nem vagy eléggé férfias! Nem vagy kellően talpraesett, hogy téged válasszon. Mivel nem a másik pasi írogat itt kérdéseket, valószínű, te érzékenyebb típus vagy, aki többet lelkizik, mint cselekszik. A másik férfiú pedig épp az ellenkeződ, ezért nehéz a lány számára a döntés. Nagy a valószínűsége, hogy legszívesebben összegyúrna benneteket egy nagybetűs Férfivá! :-) De mivel ezt nem tejheti meg, így mindkettőtökkel kavar. Tapasztalatból mondom, mindezt addig fogja csinálni a lány, míg nem talál egy olyan férfit, akibe mindkettőtök jó tulajdonságai benne vannak. A másik verzió, hogy egész életében ezt a megoldást fogja követni s lány, hiszen nem lehet ő sem egy határozott személyiség, mert az ilyet nem igen csinál hosszasan.


Én családos ember vagyok már. Barátaim, ismerőseim négy csoportra oszlanak:

- akik már házasok és családjuk van

- akik együtt éldegélnek, de csak azért, hogy ne legyenek egyedül

- a szinglik, akik hasonló cipőben járnak mint Ti, még negyven évesen is

- és az elváltak


Az én egyedi tanácsom, de ne vedd készpénznek: keress egy olyan lányt, akinek megfelelsz így, ahogy vagy és aki neked is megfelel a hibáival együtt. A kérdésedben említett lányt pedig tojd le! Hiszen, egyértelműen hülyének néz téged! Ha pedig nem akarsz papucs lenni örökké, ill. boldog szeretnél leni, akkor lépned kell.

2014. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez gyerek focimániás és ezt nem szereti benne velem meg már volt együtt és tudja mien és igazából én többet cselekszem mint a gyerek és én a lányt mindig megvédtem ő nem és csak azért írtam kérdést mert aszt szernétek!etném ha segíte
2014. márc. 12. 16:51
 7/9 A kérdező kommentje:
pls írjatok
2014. márc. 12. 17:02
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Az IQ bajnok hozzászólásod alapján, én sem választanálak téged! Olyan van, hogy az ember lazán, a helyesírási szabályokat nem mindig szem előtt tartva írogat itt a GYIK-en, de hogy még azt sem javítja ki, melyeket az automata helyesírás segítő pirossal aláhúz, az kifejezetten irritáló.

Hány éves vagy tulajdonképp? Csajozni akarsz, de értelmesen, helyesen írni azt nem tanultál meg! Miért nem afelől érdeklődsz itt, hogy hol tanulhatnál meg írni-olvasni? :-)

2014. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8#. Mert ma előbb csajoznak az emberek, mielőtt megtanulnának írni-olvasni! :)
2014. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!