Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetne esélyem...

Szerintetek lehetne esélyem egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés
Ismerem előző barátját, aki 195 magas jó alkatú nem vékony de nem is az az izompacsirta. Én viszont 175 magas vagyok csak és 58 kiló. A lány olyan 172 centi magas. Nagyon tetszik, szimpatikus nekem ez a lány. Szerintetek el merjem hívni randira? Vagy egy ilyen magamfajta vékony átlagos srácra rá sem hederítene ... ? Megérné megpróbálni?
2014. márc. 11. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a centiken múlik,ha nem próbálod meg,sosem tudod,sikerült-e volna meghódítani
2014. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez hogy ki mekkora ez hülyeség.. szerintem ez tök mindegy, a lányt nem ismerjük de próba cseresznye.


ha tényleg tetszik akkor próbáld meg, de ha nemet mondd akkor se búslakodj.. nem tudja mit vesztett :)

2014. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy próbát talán megér, csak már nem egy lány utasított vissza a magasságom miatt. Majd megírom, hogy mit válaszolt. :)
2014. márc. 11. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van lóvéd már nem számít a méreted.:)
2014. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!