Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek volt már olyan,...

Valakinek volt már olyan, hogy szemeztetek sokáig valakivel, kerülgettétek egymást, szóval érezhető volt, hogy tetszetek egymásnak, és lett belőle valamit?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek?
2014. márc. 12. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egész mostanáig úgy tűnt, hogy lesz valami valakivel, akivel hasonló volt a fent vázolthoz, aztán egyszer csak "elutasító lett". Amikor beszélni próbáltam vele, félszavas válaszokat kaptam, amikor szemezni próbáltam, nem sikerült.

Ezt az előzte meg, hogy korábban sokáig nézegettük egymást, sőt egyszer beszéltünk is. (ő jött oda) Persze teljesen hétköznapi beszélgetés volt.

Szóval vagy nem voltam szimpatikus, vagy a szülei kavartak be. (ami vicces, mert elmúlt már 18 a leányzó - mégis elképzelhető)


Szóval én hagyom a dolgot. Mert ha nem jövök be, akkor azért, ha meg könnyen befolyásolható akkor azért.

2014. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
korkülönbség.
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!