Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt a leghosszabb idő, amíg csak kerülgettetek egy lányt, mielőtt összejöttetek volna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hó
2013. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de tudok olyan férfiről, aki évekig.
2013. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 év. Alap, hogy nem jöttünk össze...
2013. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 és fél év, és még mindig tart (ahogy magam ismerem, még jó ideig el fog húzódni :/ )
2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1,5 éve kerülgetem,jóban vagyunk,de még mindig nem jött össze,persze nem is mondtam neki,mivel van párom most,de simán elhagynám miatta.
2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy 3 évig vártam valakire, kerülgettem. Aztán rájöttem, hogy baromság! 3 év alatt a történelemben ideológiák dőlnek meg, meg új iparágak jönnek létre, én meg egy csajt nem bírtam megszólítani? Hát jó nagy gyík voltam, szó szó. Most már spontánabb vagyok. Aki tetszik, azzal "belecsapok a lecsóba". Legalább tudom idejében mire számíthatok.

Jobb egy határozott nem most, mint egy bizonytalan rózsaszín felhő éveken keresztül.

22/F

2013. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"1,5 éve kerülgetem,jóban vagyunk,de még mindig nem jött össze,persze nem is mondtam neki,mivel van párom most,de simán elhagynám miatta."


hát,ha tudnám, hogy mással hetyegtél(főleg ennyi ideig, vagy ha azóta lett csak rosszabb) miközben tudtad, hogy mi a pálya nálam nem kéne fáradnod

2013. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a párom 6hanóig várt,végül meguntam és én léptem,így össze is jöttünk

19L

2013. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 hónap, mert nem tudtam eldönteni mit akar tőlem.

17f

2013. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!