Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy magának való, rugalmatlan...

Egy magának való, rugalmatlan pasinak, akinél sosincs mosatlan edény és mindig időben lefekszik, az ilyenektől félnek a lányok?

Figyelt kérdés

Mert én egy ilyen pasi vagyok, nem vagyok valami rugalmas, nem szeretek nagyon mászkálni szórakozni járni semerre.

Szeretem ha rend van magam körül.

Mindig ugyanakkor dolgozom, eszem, alszom, edzem.

Nincs dumám, ha találkozom is egy csajjal akkor a randi után még találkozni akar velem, aztán ha már kicsit beszéltünk elmegy tőlem "kedve".

Pedig saját véleményem szerint egy jó ember vagyok, soha nem ártottam senkinek, és eléggé ragaszkodó hűséges típus vagyok.

Nektek egy ilyen ember pálya?


2014. márc. 6. 21:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem próbálkozz 30-as vagy gyerekes nőknél. Azok keresik általában az ilyen megbizható, uncsi férjnekvalót.
2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jómagam 20 éves vagyok szóval elég vicces lenne, noha részemről nem lenne akadálya:) Csak valljuk be akármilyen fizikuma is van az embernek ez elég necces. Nem sok ilyent láttam. És nem is tudom hol kereshetném őket.
2014. márc. 6. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!