Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy magának való, rugalmatlan...

Egy magának való, rugalmatlan pasinak, akinél sosincs mosatlan edény és mindig időben lefekszik, az ilyenektől félnek a lányok?

Figyelt kérdés

Mert én egy ilyen pasi vagyok, nem vagyok valami rugalmas, nem szeretek nagyon mászkálni szórakozni járni semerre.

Szeretem ha rend van magam körül.

Mindig ugyanakkor dolgozom, eszem, alszom, edzem.

Nincs dumám, ha találkozom is egy csajjal akkor a randi után még találkozni akar velem, aztán ha már kicsit beszéltünk elmegy tőlem "kedve".

Pedig saját véleményem szerint egy jó ember vagyok, soha nem ártottam senkinek, és eléggé ragaszkodó hűséges típus vagyok.

Nektek egy ilyen ember pálya?


2014. márc. 6. 21:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de el tudom képzelni a szitut, egy beszélgetés vagy szeretkezés közben este. Bocsi, most le kell feküdnöm, majd holnap folytatjuk. O.o
2014. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a hülyeségeimmel traktálni egy lányt sem, mindig próbálok kedves udvarias, megértő lenni.
2014. márc. 6. 21:37
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről van szó, ha oda jutnék nyilván nem csinálnék ilyet.

Igaza lehet az egyik válaszadónak lehet dögunalmas vagyok.

Szerintetek am nem?

2014. márc. 6. 21:38
 14/22 Ahol megállt az idő ***** válasza:

#13

Ennyiből nem lehet megmondani,hogy dögunalmas vagy-e,nem ismerlek.

A kérdésedtől és a válaszaidtól nem untam magam halálra.:)

2014. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A probléma megoldása felé vezető út mindig a probléma felismerésével kezdődik. Amíg az nincs meg, addig nem is tudsz változtatni rajta. Szóval az első lépések megtörténtek, hajrá, csak így tovább! 21F
2014. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ez a gond, nem tudok kellemesen elbeszélgetni hosszasan senkivel nemhogy egy lánnyal...most mit csináljak?
2014. márc. 6. 21:50
 17/22 anonim válasza:

Nincs olyan,h "unalmas ember" :)

Emlékeztetsz az egyik kollégámra, csak bizonyos szempontból. Ő is egy nagyon megbízható, rendes férfi, mégsem talál párt magának már nagyon régóta. Róla viszont tudjuk,h kik jönnek be neki, és bizony esetében itt van a gond. A kollégánk sok tekintetben puritán (nem jut jobb szó az eszembe) és merev is. Nincs tv-je, jogsija, kocsija. Ezekkel persze semmi probléma nincs, csak sajnos olyan nők tetszenek neki, akik viszont nagyon is modernek. Így Ő is max 1-2 randiig jut. Csak arra szeretnék kilyukadni,h nem lehet,h Te sem a megfelelő nőkkel randizol? Mondjuk olyanokkal, akik kifejezetten szeretnek legalább moziba járni, nincs kötött napirendjük. Egyik "típussal" sincs probléma, csak épp nem illenek össze.

2014. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Van jogsim, és kocsim is és ha egy lány megkérne hogy vigyem el ide és oda akkor el is vinném, de mindig egy darabig írógatok nekik és mindig arra lyukadunk ki hogy "Majd szólsz ha ráérsz" "Persze mindenképp" és aztán nyilván nem szól soha többet...
2014. márc. 6. 21:54
 19/22 anonim válasza:

Nem azért írtam a kocsi/jogsi nélküli kollégám példáját, mert úgy gondoltam Neked sincs. Csak arra próbáltam rávilágítani,h annak ellenére nem talál párt, h tök rendes, normális. Még pedig azért nem, mert rossz helyen keresgél.

Ha te folyton olyan lányokba botlasz, akik imádnak szórakozni, jókat dumálni akár idegenekkel is, szeretik a spontaneitást, akkor eleve kudarcra ítélt a helyzet.

2014. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szinte csak ilyen lányok vannak mindenütt...
2014. márc. 6. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!