Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért velem veszekszik mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem veszekszik mert ott maradt egy edény?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap költöztünk haza. Felmondták az albérletet,elég durva dolog miatt amiről nem is mi tehetünk (A lakótársaink már 4 hónapja nem fizették ki az albérletet a tulajoknak,mi hiába adtuk oda a pénzt rá,de mindegy),és még a munkánk is megszünt,így úgy dönttöttünk hogy egyelőre hazaköltözünk.


A nagy pakolásba még a tulajok is idegesítetek,ott álltak a s.eggünkben,és valahogy ottmaradt egy edény amit az anyukája adott.

Ezért egész haza úton,meg ma is veszekedett velem hogy milyen szerencsétlen és béna vagyok.


Szerintem nem csak az én felelőséggem volt hogy átnézzünk mindent hogy elraktunk e mindent,nem e maradt vmi ott. De ő elrakta a laptopját és ruháit aztán meg engem sürgetett


2013. jan. 12. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ideges volt, hogy kidobtak az albérletből és a munkahelyről titeket...
2013. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd ezt most magadra. Elmondhatod neki nyugodt hangon, hogy nem csak a te felelősséged volt ez, de legyél te az okosabb ebben a helyzetben.

Biztosan nagyon ideges a lakás és a munka miatt és rajtad vezeti le.. nem szép dolog, de ebben a szituációban megbocsátható.

2013. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nem csak az én hibám... Persze ideges,én is az vagyok... de akkor se mondom el mindennek... elég bántó... nem elég a kérő,a munka még rá tesz egy lapáttal
2013. jan. 12. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A stressz mindenkiből mást hoz elő. Ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell viselni, hanem azt, hogy ezt is meg kell jegyezni. Hogyha egyszer igazi baj lesz, akkor mi várható?
2013. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod miért nem ment vissza az edényért?
2013. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hová haza?

Hozzátok vagy hozzá?

Miért nem nézte meg ő is hogy esetleg maradt-e valami ott?

Például egy edény?

Ugyanúgy hibás Ő is.

2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

300 k,-ról költöztünk vissza.nehéz lett volna.


Ma hívott és mondta h kötelességem venni egy ugyanolyan edényt,mert ő nem mondta el anyukájának h milyen balf.asz vagyok,stb...


Alig pár napja jöttünk és ez miatt az edény miatt zaklat,meg beszél belem ugy mint egy kutyával... Holott nem csak az én kötelességem lett volna pakolni... Könnyen dumál,ő összerakta a ruháit,aztán állt karba tett kézzel meg sürgetett...

2013. jan. 14. 10:04
 8/10 A kérdező kommentje:
mind a a ketten a szüleinkhez jöttünk haza...
2013. jan. 14. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg neki hogy ha edény miatt ekkora balhét csinál akkor felejtsen el!!!Arra mit mondana?Oké akkor legyen vége?

Kell neked egy ilyen pasi?

Mi lesz ha komoly dologban fogsz hibázni?

Később vesztek egy közös autót és meghúzod a parkolóban egyenesen megpofoz van mit fog csinálni?

Hány éves a pasi? 16???

2013. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy ideges ebben a helyzetben, de ez a legutóbbi más sok. Gondolkodj el ezen a kapcsolaton, mert én már pofán vágtam volna. Nehogy vegyél már egy ilyen edényt. Elég nehéz megbocsátani ezeket a sértéseket, amiket eddig hozzád vágott.

Én, ha elutaztunk, a kiköltözéskor összepakoltunk és zárkódás előtt én még mindent kinyitottam, átnéztem. Nem azért mert nem bízok benne, csak ha már kint vannak a csomagok a folyosón jobban lehet látni az elmaradt dolgokat.

Szerintem mondd meg neki (újra), hogy ne hibáztasson téged, mert nem te tehetsz róla. Ha még mindig pattog, akkor tartsatok szünetet. Most úgy is külön éltek. Ha lehiggad beszéljétek át van e értelme folytatni.

28F

2013. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!