Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért más előtt veszekszik?

Miért más előtt veszekszik?

Figyelt kérdés
Férjemnek szokása, hogy ha valami miatt összekapunk, nem rendez jelentet, vár, és akkor tombolja ki magát, mikor van rá tanú. Főleg az ő vagy az én szüleim előtt szereti ezt csinálni. Tegnap is eszméletlen ordítozást csinált szüleim előtt, egy múlt hétfői beszólásom miatt. Mit tegyek ez ellen?
2012. júl. 2. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Állítsd le és beszéld meg vele. Nem velünk.:)
2012. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről párszor, de nem hat. Igazából semmiről nem tudunk már beszélni egymással...
2012. júl. 2. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor ez neki egy demostráció. Megmutatja, hogy ki az úr a háznál. Nem egyedi eset a férjednél, hanem sokan szeretik ezt tenni. Amíg ketten vagytok, béke van, de ha van valaki, akkor neki meg kell mutatni a férfi felsőbbrendűséget. Meg ki kell mutatni azt is, hogy ő nincs megelégedve a feleség neveltetésével, vagy külsejével, vagy bármivel, nehogy, - úgymond - elbízzák magukat. Ez sem tudatosan jön nekik, inkább valamiféle kényszert éreznek erre.

Mit lehet tenni: Ellenkező példát mutatni. Tehát te alkalmanként dícsérheted, humorosan vagy kedveskedve előhozhatod a jótulajdonságait a férjednek, és akkor látni fogja, hogy ez milyen kedves hangulatot vált ki. PÁR HÓNAP alatt jön be ennek az eredménye. A szevaidat fogja ismételni, úgy fog dícsérni téged. Esetleg összejöhettek mások társaságában is, és beszélhettek hozzátok hasonlókkal erről.


Olyan is lehet, hogy fél tőled, tehát négyszmközt nem fejti ki a véleményét, de ha mások is jelen vannak, akkor hátteret érez, és meg meri mondani.

Ezt neked kell kifigyelni, hogy nem ez az utúbbi a lehetőség. Ha azt gondolod, hogy így van, akkor változtass a viselkedéseden, tehát intézd úgy, hogy ne legyen oka félni tőled.

Legjobb beszélgetést kezdeményezni erről. Ha egyenesben nem megy, akkor így: "Képzeld, az unokatesómék - Mariék, Józsiék, anyámék, bárki- mindig pont akkor veszekednek.....szerinted miért lehet ez így?"

És akkor hátha meg tudjátok beszélni...

2012. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva szokott ez lenni.Nem hiszem,hogy elviselném,ha más előtt ordítozna.4szemközt mondja el mi a gondja.

kicsit off.

Az én párom hirtelen haragú,olyan szavakkal képes dobálózni,hogy csak na.Mondjuk én is ilyen vagyok,de én sokszor magamban teszem :)

2012. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd elő az ő módszerét, és amikor legközelebb jelenetet rendez, akkor ott szemtől szembe kérdezd meg, hogy miért nem képes ezt veled négyszemközt megbeszélni.

Egyébként talán gyávaságból teszi ezt. Ha csak ti ketten vagytok, akkor más nem tud beleszólni, nem tud mellé állni adott esetben.

Szerintem is beszélgetni kéne vele erről, ha meg nagyon sokáig teljesen elzárkózik...hát...

2012. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Olyan buta ösztönlények a férfiak:(Amúgy ha valaki ezt csinálná velem,letépném a tökeit és belenyomnám a fülébe.
2012. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer, mikor keresztanyja előtt csinálta a fesztivált, félbeszakítottam, hogy na ok, de akkor most vetkőzz és szexeljünk itt a család szeme láttára. Mert a veszekedésünk is ugyanúgy magánügy, mint a szex. Egyébként a családja mindig mindenben igazat ad neki, szerintem ezért is csinálja.
2012. júl. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!