Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy magának való, rugalmatlan...

Egy magának való, rugalmatlan pasinak, akinél sosincs mosatlan edény és mindig időben lefekszik, az ilyenektől félnek a lányok?

Figyelt kérdés

Mert én egy ilyen pasi vagyok, nem vagyok valami rugalmas, nem szeretek nagyon mászkálni szórakozni járni semerre.

Szeretem ha rend van magam körül.

Mindig ugyanakkor dolgozom, eszem, alszom, edzem.

Nincs dumám, ha találkozom is egy csajjal akkor a randi után még találkozni akar velem, aztán ha már kicsit beszéltünk elmegy tőlem "kedve".

Pedig saját véleményem szerint egy jó ember vagyok, soha nem ártottam senkinek, és eléggé ragaszkodó hűséges típus vagyok.

Nektek egy ilyen ember pálya?


2014. márc. 6. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szóval olyan lehetsz mint Patrick Bateman. Úgy érzem ebben az esetben jogos a félelmük.
2014. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Így elsőre kedves,rendes embernek tűnsz.:) Néha azért legyél egy kicsit lazább,nem fog megártani.
2014. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Kicsit ijesztő lenne. Arról nem is beszélve, hogy ha van társad alapból meg kell változtatnod az életed ilyen berögzült rutinok terén. Nem tudom neked mennyire menne.

Szóval a leírtak alapján nem, nem pálya.

2014. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Valóban eléggé hasonlítok rá csak én nem teszek reggelente jeget a szememre ha kissé karikás.
2014. márc. 6. 21:21
 5/22 anonim ***** válasza:
Egy robot mégcsak nem is emberszerű.
2014. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Kedves, rendes embernek tűnsz"

Igen és az is vagyok, de ez a lányoknak kevés.

De tényleg az mért van hogy egy randi után még azt mondja nekem egy lány hogy szeretne még találkozni, és utána sms-t is ír hogy jól érezte magát. Aztán eltelik 1-2 nap amikor néha beszélünk facebookon. És már nem is érdeklem nemhogy találkozni nem akar...

2014. márc. 6. 21:24
 7/22 A kérdező kommentje:
De nem vagyok robot! Én csak szeretni akarok valakit és gondoskodni róla.
2014. márc. 6. 21:26
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát pedig sok lány szeretne egy hűséges,rendes pasit.

Ők annyit is értek,ne foglalkozz velük. Legalább még időben kiderült,hogy milyenek is valójában.

2014. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Talán mert minden jóságod ellenére (amit tényleg nem vitatok), dögunalmas vagy.
2014. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

De ezeket nem adod elő az első 1-2 randin, ugye? Mert alapvetően nincs probléma azokkal, amiket leírtál. Csak nehogy a másik félben az az érzés alakuljon ki,h ezek elvárások felé - vagyis alkalmazkodnia kell a Te merev napirendedhez.

Egyébként kénytelen leszel Te is alkalmazkodni a másik "rigolyáihoz", ha sikerül megtalálnod a Hozzád illő lányt.

Azt hogy érted,h nincs dumád?

Egyébként szerintem simán találhatsz párt magadnak.

2014. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!