Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak le egy lányt?

Hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
mondjuk ha az utcán jön vagy egy bevásárlóközpontban látom. ha egyedül van? vagy ha többen? köszönöm előre is mindenkinek és légyszíves normális válaszokat! :) nem vagyok túl bátor fiú sokat gondolkoztam ezen,de úgy nem szeretnék odamenni hogy "szia mizu" vagy valami hasonló sablon dumával :/
2014. márc. 5. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. ha bevásárlóközpontban válogat a paradicsomok között, akkor lépj oda és mondd neki, hogy segíthetsz-e a választásban. Szerinted a keményebekket kellene megvennie, mert az tovább eláll a hűtőben, stb.


Telejesen természetes szöveggel kell odamenni...

Semmi olyan extra csajozós szöveg, hogy pl: a szép szemeidhez inkább szamócát vennék, nem hagymát...

Vagy kicsit bunkóbban: ha nekem ekkora mellem lenne, akkor inkább sárgadinnyét vennék, mint barackot, stb...


No para

2014. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19éves vagyok amúgy :) köszönöm
2014. márc. 5. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem ismeritek egymást persze ezekután mutatkozz is be
2014. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Hé paraszt! Melyik út megyen Budára?"
2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad. :/ A mai lányok úgy el vannak kényeztetve, hogy igazából nem is sezretik, ha bárhol, akár neten, akár a városban valaki kezdeményez náluk. Ők már kinéztek maguknak egy helyes páwa, swag vagy tapló, kigyúrt fickót magunak, esetleg az apakomplexusosak épp a buszsofőrt vagy a nagypapát.
2014. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: 100%ban egyetértek veled! ez az egyik oka amiért feltettem ezt a kérdést,mert nem vagyok se páwa,se swag meg nem tudom mik vannak még és most az a menő,de nekem nagyon nem jönnek be ezek.
2014. márc. 10. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!