Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Miután megszólítottam azután már nincsen gond, csak a megszólítással vannak gondjaim.Igen nagy gondjaim:)

Légyszi segítsetek hogy csináljam?


2013. júl. 22. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kezd így Szia :)
2013. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Buszon:

"Szia te is ezzel a busszal jössz?"

2013. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jólvan. És ez után mit mondjak? Kezdjek el egy teljesen más témáról beszélgetni?Az nem hangzik hülyén?
2013. júl. 22. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen környezetben találkozol vele, meg attól is hogy milyen a lány, honnan ismered stb stb. Ha buszmegállóban találkoztok akkor Szia! Meg tudnád mondani mikor megy az xy busz? stb és utána beszédbe elegyedsz vele ha szimpatikus vagy te is nem veszi tolakodásnak ha nem vagy szimpi annak veszi és lekoptat. Ha suliban találkoztok akkor megint más a szitu. Szóval attól függ a megszólítás hol vagytok épp.
2013. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Figyu azt írtad CSAK a megszólítással vannak gondjaid abban segítsünk mert utána már megy a dolog. Erre most írod megszólítás után hogyan tovább XD Nem megy neked ez a csajozás. Szerinted régen apádék idejében amikor nem volt gyakori kérdések meg internet akkor hogyan szólították le a csajokat?
2013. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy csaj ismerősöm aki nagyon tetszik nem sokat beszélgettünk még eddig de ő jövőre ugyanabba a suliba fog járni mint amibe én. És ezt most nem szeretném elrontani...ezért kérdezek inkább:)
2013. júl. 22. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak elkeseríteni de itt gyk-n nem lehet olyan szöveget írni ami tuti beválik majd. Szituációfüggő és ha nem ismered fel jól a helyzetet hogy mit kell mondani és mikor kell mondani akkor neked nem való barátnő. Én nem örülnék egy olyan pasinak aki azt se tudja hogy szólítson meg vagy mit mondjon. Az egy gyámoltalan kisgyerek még inkább menjen a játszótérre. Ja amúgy rossz a hasonlat mert épp tegnap voltam a játszótéren a hugommal aki 4 éves! Egy szintén 4 éves kisfiú odament hozzá és leszólította nagyon nagy forma volt a kissrác. Hugom tegnap óta "szerelmes" :) Na most ha egy 4 éves kisfiú tudja hogy kell leszólítani egy kiscsajt és megismerkedni vele úgy hogy a kiscsaj elaléljon te meg nem tudod és itt kérdezgeted akkor te még egy 4éves szintjén sem vagy.
2013. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Lehet azért, mert egy 4 éves gyerek az egyszerű mint a faék, és ha azt mondod neki hogy lepke, már sínen vagy. Meg mi ez a ha nem tudod mit mondjál neki, akkor neked nem való barátnő? Megnézném a kis 14-15 éves fejed hogy ha valaki odamenne hozzád hogy na aranyom leszopsz?? Az biztos bejönnne neked...

2013. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KevinSmk válasza:
én azzal szokom kezdeni általában h "szia" bevágok egy mosolyt oszt többnyire azonnal elhívom valahova elmegyünk,mellé ülök ,megérintem az ajkát,megpuszilom és tovább megy ami megy :D
2013. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem vagyok 14 éves másrészt pontosan az egyszerűség a lényeg ami nem egyenlő a primitívséggel. A 4 éves gyerek nyílván a saját szintjén ismerkedik de tud ismerkedni és nem a gyakori kérdések.hu-n kérdezi hogy mit is mondjon a csajnak. Aki itt vagy bárhol máshol nem tudja mit is kell mondani annak nem való barátnő. Érjen még egy kicsit.
2013. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!