Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak le egy lányt...

Hogy szólítsak le egy lányt utcán vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Esetleg ha egy lánynak bejössz valahogy észre lehet venni, csak úgy nem akarok odamenni, nehogy azt higgye, hogy valami pszichopata vagyok vagy akármi, de ha mégis oda mennék mit érdemes mondani?

2013. jún. 20. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki biztos hogy legalább odadob egy mosolyt. Utána már csak valami frappáns vicces dologgal kell elő állni. De ne legyél nagyon rámenős dobj egy bókot aztán ha nagyon kezd kínos csend lenni akkor lépj le és add meg az elérhetőségedet.
2013. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D aranyos vagy. :D mosolygj rá menj oda légy közvetlen és hozz fel egy témát pl: Ha koncerten vagy akkor: Jó a zene, neked is teszik ez a banda, mióta.? AMőgy engem XY-nak hívank :)) és kész meghívod egy üccsire :))
2013. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

VÉGRE!!! Végre valaki,aki ezt meg is merné tenni..

A nagyképű izmos,kockahasú,üresfejű kölykök annyira menők,minden kis tinilánynak bejönnek..na de mi a helyzet a férfiakkal? Így kell csajozni,nem várni,hogy a lány szedjen fel!!

Na de..hogy a kérdésre is válaszoljak..:D

Köszönsz,mi a helyzet,mosolyogj sokat,bókolj neki,add meg a számod és KÉRJ TE IS..a tetszel neki megadja.

Sok sikert ;)

2013. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tartom magam menőnek, izmosnak se, sportos alkatom van, talán külsőmmel sincs gond, udvarias vagyok, de sajnos egy kicsit gyáva is, sokszor nem merek a lány szemébe nézni se :(
2013. jún. 20. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig a nem túlzott önbizalom,de mégis határozottság ami tetszik a csajoknak..vagyis az én "fajtámnak"..:P

Egy férfi viselkedjen férfiként!! Nehogy egy nő szedjen fel titeket!!:)

2013. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hátha tudsz segíteni, ha szimpatikus neked valai, akkor hogyan szolítson le úgy, hogy ne küldd el a fenébe?:)
2013. jún. 20. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az, végre valaki!


Így tovább, a szándék már megvan.

2013. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!