Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért van az, hogy ti...

Lányok, miért van az, hogy ti csak nagyon kevés fiút néztek meg, nektek tényleg nagyon kevés fiú tetszik, akit láttok az utcán, buszon vagy bárhol?

Figyelt kérdés
Semmi jelet nem adtok, pedig várná az ember, hogy tudja melyik lányt érdemes leszólítania.
2013. máj. 29. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak neked öcsi.Ne így van ám.A nők is megnézik a jó pasikat
2013. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány ugyanúgy megnézi a pasikat az utcán, csak épp nem olyan hosszan és feltűnően ahogy azt a srácok szokták. Továbbá nekünk nagyon fontosak a belső értékek is, amit egy külső alapján nem tudunk leszűrni.
2013. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon kevés fiút nézek meg. Otthon a párom, mit nézzek a többieken? És egyébként is, ha épp magányos voltam, akkor se vágytam rá, hogy a 7-es buszon két megálló közt leszólítsanak.
2013. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
B.sszus! Mekkora probléma. -_- Talán akassz a nyakadba egy csengőt (vagy harangot, hogy jó hangos legyen) és úgy sétálj. Hidd el, minden nő lesni fog!! (Még a hapsik is)
2013. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

"Továbbá nekünk nagyon fontosak a belső értékek is, amit egy külső alapján nem tudunk leszűrni."


Ez a világ egyik legnagyobb hazugsága. Kivéve persze, ha a pénztárca kövérsége, és a zsebben lapuló kocsikulcs belső értéknek számít. Alapvetően a nők sokkal felszínesebbek a férfiaknál.

2013. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.

Nem kell a fröcsögés :)

2013. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha kevés fiút nézünk meg? Nem kell nekem minden pasit helyesnek találnom. Ha valakinek tetszettem az jelezte és én ha nekem is bejött szintén adtam bátorító jeleket. Ne várd már azt tőlünk, hogy minden második pasival flörtöljünk.

19/L

2013. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy ne pocsékoljam a drága időmet olyan lányokra, akik csak fintorogni tudnak és nem vevők rám. Úgy lenna a jó, ha jeleznének a csajok és, ha nekem is bejönnek odamenék hozzájuk, sokkal kevesebb megalázást kéne a fiúknak így elszenvednie. Unom már, hogy vagy ilyen buta tini r.biket fogok ki vagy foglalt, rendes lányokat vagy olyat, aki mint egy néma idióta válaszoni sem képes, ha odamegyek hozzá ismerkedni.
2013. máj. 29. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! Szerinted csak te unod? Én meg baromira unom, hogy folyton bepróbálkoznak a pasik miközben rájuk sem nézek. De mégis megpróbálok kedvesen visszautasítani, utána meg én vagyok a r^banc mert elküldöm őket....


" Úgy lenna a jó, ha jeleznének a csajok és, ha nekem is bejönnek odamenék hozzájuk, sokkal kevesebb megalázást kéne a fiúknak így elszenvednie. " - ha nem jelez, nem jössz be neki, ennyi. Nem tetszik mindenki, mindenkinek


19/L

2013. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Évmilliók óta működő dolog: A hím próbálkozik, a nőstény dönt. A te kedvedért nem fog megváltozni semmi.
2013. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!