Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha gyakran néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha gyakran néztek egy csajt, az azért van mert tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős srác,akivel köszönőviszonyban vagyunk,párszor már beszéltünk,de semmi több. Észrevettem,h gyakran néz,nagyobb társaságban is. Ez azért lehet,mert tetszem neki? Vagy mi okból nézitek srácok a lányokat? Ő mindig a szemembe néz,mikor néz,és ha ránézek,akkor is néz még egy kis ideig. Mit kéne erre reagálnom,ha szeretnék tőle valamit?(randit) Mindketten visszafogottabb, csendesebb emberek vagyunk,így a kezdeményezés semelyikünknek sem fekszik sztem.

20/L


2013. ápr. 13. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

90%-ban azért mert tetszik.

10%-ban azért mert nagyon viccesen hülyén néz ki:)

2013. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Min. mosolyogj vissza!

F.

2013. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért. én kezdeményezek, de ha tök idegenről van szó, úgy nem

F19

2013. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te miért néznél egy fiút ?

Nincs ilyen jellegű nemi eltérés.

Az is csak az aktuális társadalom által elfogadott nnorma hogy a fiúk kezdeményezzenek. Nincs semmi nemi alapja, csak sok nő szintén a társadalom miatt olyan tulajdonságokat vár el a másik nemtől, amik ezzel járnak. Ennyi.

2013. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiúk pontosan azért néznek gyakran egy csajt amiért a csajok gyakran néznek egy fiút! Szóval ennyi a titok :-)
2013. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!