Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti csak akkor néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti csak akkor néztek mélyen egy lány szemébe ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 fiú aki tetszik. Nem rég láttam a buszon. Amikor leszállni készültem, visszafordultam és a szemébe néztem (kb 5 mp-ig) aztán 'arrébb fordította a tekintetét (szemeit) ' és, a szeme sarkából figyelt..(nem bambulás volt, ezt éreztem azért)

Ha ez számít vmit: régen a fiú azt mondta a barátainak hogy szerinte nagyon szép lány vagyok..(biztos forrás, a tesóm is ott volt, de ez 2 éve történt)

Szóval? Ti néztek így egy lányt ha nem tetszik? És mi jár olyankor egy fiú fejébe?? Légyszi csak normális válaszokat :) (15l 18f)


2012. okt. 19. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet hogy én ódivatú vagyok, de akkor nézek a szemébe ha beszélek hozzá.
2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha azt mondta előzőleg, hogy szép vagy, akkor tetszel neki

ezért mondta, hogy szép vagy

arra mondjuk, hogy szép, aki tetszik (vagy nem? :o :ddd)

2012. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha tetszik. Perverz fiúk fejében szerintem tudod, hoy mi jár. Normálisabbak hosszabb távra terveznek. 15/f
2012. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a legközelebbi találkozást,és szòlitsd meg.Nem csak mi kezdeményezhetünk...
2012. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak akkor ha tetszik. Perverz fiúk fejében szerintem tudod, hoy mi jár. Normálisabbak hosszabb távra terveznek. 15/f"


Miért hiszi a sok magadfajta a foreveralone 15 éves hogy olyan marha nagy élettapasztalatuk van?!

Pont olyan álszentek vagytok, mint amikor az általános iskolás tanárnőm mondata, hogy gyerekkorukban megvoltak TV nélkül. Hát mikor ő volt gyerek tényleg kénytelenek voltak meglenni nélküle, hiszen közel sem volt ennyire elterjedt.

Fogadjunk, ha csak neked lehetőséged lett volna rövidtávra tervezni egy csajjal, nem tétováztál volna sokat erkölcs karcsi...

2012. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
szerintem hamar fekudj le vele aki kepes 5mp nezni az mindenre kepes erted
2012. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én ha belenézek véletlen egy jó csaj szemébe akkor lefagy az agyam és nem tudom elmozdítani a szemem. nekem is kell kb 3 másodperc hogy elforduljak.

15f

2012. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit tegyek..aza baj hogy ő nem is sejti..mennyire oda vagyok..érte!:$
2012. okt. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!