Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy pasit, aki tetszik nekem, úgy, hogy ne vegye le, hogy bejön nekem, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megszólítod egyből leveszi, vagy gondolni fogja :D
2013. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz valami általánosat, például hogy merre van az x utca, vagy hogy hogyan jutsz el valahová, nem tudja-e mennyi az idő, stb.
2013. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok koppanni!Bár egyszer már majdnem dumáltunk,ő kezdeményezett!Pár percre lakik tőlem!Ezekből szerintetek nem venné le?
2013. jún. 15. 15:36
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Az nem baj ha tudja,de igy legalabb feldobod a labdat,szoval a tobbi rajta mulik,es ha van folytatas,akkor nyert ugyed van,ha nincs akkor legalabb tudod,hogy nem erdekled ot.
2013. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tök mindegy miről beszélsz vele. Kérdezd meg, hogy ő is a környéken lakik-e vagy hogy mióta és a többi és aztán már szóba elegyedtek :D Simán akármit megtehetsz mivel srácok nem olyan bunkót (már elnézést a kifejezésért, de a lányok mindenre hülyén reagálnak tisztelet a kivételnek), hogy elküldenek vagy flegmáznak és a többi. Ha bejössz neki kiderül ha nem max annyi lessz, hogy nem tudod felhívni mert rossza számot adott. Én legalábbis igy vagyok ezzel.
2013. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!