Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak le egy lányt?

Dzsóóó!!! kérdése:

Hogy szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
Este szoktam néha járkálni dunaújvárosban és ha látok egy jó lányt mit mondjak neki...hogy szólítsam le? 15/F
2013. dec. 28. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! (?)
2013. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na, hogy komoly választ is adjak:

először köszönsz (szia), aztán mondasz valamit. csak ki tudsz találni valamit!

2013. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 fajta mód van, a direkt és az indirekt.. A direktnél kerekperec megmondod, hogy bejön a csaj(Szia,Ádám vagyok(kézfogás, v puszi), xy helyről(pl az autóból) láttalak, nagyon aranyosnak tünsz, megszeretnélek ismerni..) Az indirektnél (Szia, megtudnád mondani, hogy merre van xy, és csak később mutatkozol be, ha csevegésbe elegyültetek).. A Direkt sokkal hatásosabb, személyszerint én azt használom :3 Hajrá :)
2013. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thx ...de lényegében önbizalom gerjesztésre gondoltam
2013. dec. 28. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer olaszul szólítottam le egy lányt. Mondtam, hogy keresek egy jó kávézót. Nagy nehezen megértette. Aztán megkértem, hogy mutassa meg, hol van. Nagy nehezen ezt is feldolgozta. Mikor odaértünk megkérdeztem magyarul, hogy nincs-e kedve velem meginni egy kávét. 3 hónapig jártunk. Bár sztem te nem kápiszkolod az itáliánót... Mondjuk az egyszerűbb néha több. ;) Néha bejönnek az abszolút hülyeségek is. Balatonon voltunk haverokkal és fogadtam velük, hogy 15 perc alatt meg tudom vakartatni a hátamat 5 lánnyal. Kb. 10 perc alatt meg volt. Nevetett mind az 5. Onnan meg már könnyű. Légy eredeti. ;)
2013. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!