Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Hogyan szólítsak le egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Félénk, visszahúzódó vagyok, de csak ismeretlenekkel szemben, baráti körökben teljesen gátlástalan. Nem tudom, hogy ez szükséges-e. 16/F. Lányok nektek, hogy jó, ha leszólítanak? (Lehet értelmetlen a szöveg és nehéz kifürkészni a lényeget, de mindjárt fél 2 és álmos vagyok :D)
2013. okt. 29. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Hé te ott!"

esetleg:

"Hé te ott cipőben!"

Talán füttyents.

2013. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem az ilyen kérdések lényegét :) Én nem szeretem, ha az utcán leszólítanak. Most gondolj bele. Lány vagy. leszólít egy idegen. tegyük fel szimpatikus, de mivel nem ismered, ezért rögtön megadod egy ismeretlen embernek az elérhetőségedet? Mert én nem, de ahogy gondolod. Mindenesetre ez nem a legjobb ismerkedési módszer. nem akarok bunkó lenni, meg semmi ilyesmi, csak elmondtam a véleményem. 16/L
2013. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Női logika. Aki az utcán ismeretlen és szimpatikus annak nem ad meg elérhetőséget. Aki buliban ismeretlen és szimpatikus annak megadja.

FUCK LOGIC AMIRITE?

2013. okt. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Annak mást is megad
2013. okt. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen női logika? Szó nem volt arról, hogy buliba megadom.
2013. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó az utca. Közösségekben próbálkozz, ismerkedj, aztán hagyd, hogy spontán alakuljanak a dolgok.
2013. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Pff xd nem azert.. De "reggen" mikor nem vol fb meg stb hogy ismerkedtek az emberek?! Szerintem nem ugy h "hejjjj ha kozel jovobe lessz vlmi internetes tars kereso akk be jelolhetlek". Nem azert de epp ez az h ha leszolitasz valakit akkor tobbet ersz mint h fb-n bejelolod nyomsz neki par like-t es mar is szerelmesek vagytok. De mind1 :'D
2013. okt. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket, szó nem volt bulikról és fb-ről -.-
2013. okt. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kepletesen ertette szerintem mindenki xd ami tenyleg elobb meg adja vlki a szamat egy buliba mint egy kavezoba :D
2013. okt. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett mondanod, mindenki tudja, h így működik. Személyes tapasztalatok és az itteni kérdések is alátámasztják.
2013. okt. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!