Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon letörtem. Szerintetek...

Nagyon letörtem. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Röviden: sosem jöttem be a nőknek, mint férfi. Már jó pár éve súlyzózok és ez meg is látszódik rajtam. (sok-sok évvel ezelőtt azt hittem, hogy egy izmos testtel biztos fel tudom magamra hívni a nők figyelmét. ráadásul hogy atlétikusan vagyok izmos alkatomnál fogva, nem egy agyontömegelt "bodys" majom vagyok sok zsírral)


Az elmúlt időszakban két lánnyal ismerkedtem és mind a kettő magától rákérdezett, hogy "kondizok-e", mert hogy szerintük igen. én sosem szoktam az edzésről beszélni vagy megemlíteni, szerintem felesleges és egy szinten már parasztság is. Bőven van más téma is amiről beszélgetni tudnék.


Ennek ellenére semelyik lánynak sem keltettem fel az érdeklődését. A gond talán az lehet, hogy nem olyan csibészes, sármos nézésem van. Inkább jófiús, "ártatlan báránykás". Északi típus vagyok, fehérebb a bőröm kék a szemem. Most meg ugye a déli típusú pasiké a divat (sötét szem, sötétebb bőr).


Tehát már minden reményem elveszett, hogy valaha is felkeltsem egy lány érdeklődését. Még szerencse, hogy az edzést magam miatt csinálom, mert ha nem így lenne nem látnám értelmét folytatni.


Fogadjam el, hogy nem vagyok ideál senki számára sem?


2014. márc. 4. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
baromság. majd jön egy fehér bőrű, kék szemű lány, és neki te fogsz tetszeni:)
2014. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csak a testeddel foglalkozz.
2014. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy lány érdeklődését nem elsősorban a külsőd kelti fel. Sokat számít a belső is, ezt ne felejtsd. Túlságosan a külsőn rágódsz, és ez lehet sok nőnek fontos, de ha valaki amellett hogy vonzó, de egy paraszt (most ne vedd magadra), nem sok mindenkinél vágódik be.
2014. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszed..... :DDDD Nekem egy duci, vörös, kancsal srác jön be na ?! Annyit az ideáloknak :"DD

17/L

2014. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem udvariasnak számítok, nem vagyok paraszt. Felszínes sem.
2014. márc. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!