Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom elfelejteni? Tovább lent

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel 9. elején találkoztunk először és nagyon egymásra hangolódtunk, rengeteget beszélgettünk minden nap kivétel nélkül, még külföldről is, egészen szeptembertől december végéig.Én azt gondoltam lehet több is a nagyon jó barátságból, mert néha félreérthető utalásokat tett. Ezután kiderült hogy neki egy másik pali jön be, és decembertől kezdve egyre többet kezdett el vele foglalkozni, míg velem kevesebbet beszélgetett, és hát akaratomon kívül féltékeny lettem, nagyon szarul éreztem magam, és ezt úgy próbáltam meg levetkőzni, hogy egyszerűen ignorálom a lányt, nem válaszolok neki, nem szólok hozzá. Tudom hogy ez egy brutálisan szar döntés volt, azért ember az ember mert hibázik. Ő februárban összejött azzal a sráccal, és most február elején szétmentek. Én tavalyelőtt december óta nem mondtam neki többet 6 sziánál. Ez lezárt ügynek számítana, de az a helyzet hogy én ezt a lányt nem tudom elfelejteni, állandóan beugranak képek hogy milyen jókat beszélgettünk, röhögtünk, és hogy hiányzik a barátsága. Az agyam elfelejtené, de a szívem nem engedi, vagy ilyesmi. Minden második estén olyan valós álmom van, hogy kibékülök vele, és újra ha nem is pár, hanem csak nagyon jó barátok vagyunk mint régen. Viszont én másfél év után nem tudnék hozzászólni. Teljesen tétlen vagyok, mit tegyek?

2014. márc. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Szerintem menj oda hozzá és mondd meg Neki, hogy kiszeretnél Vele békülni. Hiányzik Neked a Vele töltött idő, beszélgetés, nevetés. Valakinek kezdeményezni kell, és mivel Ő nem teszi, így Neked kell ezt a lépést megtenni. Beszéljétek meg a dolgot és Neked is jobb lesz. Azok után legalább tudni fogod, hogy mire számíts. Abból nem fog semmi rossz kisülni, ha leültök és őszintén megbeszélitek a helyzetet. Sok sikert! :)
2014. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barcsak ilyen konnyu lenne, de en ennyi ido utan nem tudok a szemebe nezni se nem hogy kezdemenyezni..:(
2014. márc. 2. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

Pedig Te szeretnél Vele kibékülni és Neked hiányzik nagyon. Ha még a szemébe sem mersz nézni, akkor hogy szeretnéd Vele újból feléleszteni a barátságot? Ha személyesen nem is mered, akkor írj Neki levelet. Te kérdezted, hogy mit tegyél, szóval mást nem nagyon tudsz tenni, ha tényleg ennyire hiányzik Neked. Ha tanácsra van még szükséged nyugodtan írj privát üzenetet.

2014. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!