Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feladom, tovább már nincs...

Feladom, tovább már nincs értelme h éljek.6 éve nem tudom elfelejteni. Tehetek még valamit?

Figyelt kérdés

Szal volt egy barátnőm, 6 éve szakítottunk. A legrosszabb, hogy igazából miattam, mert én csináltam egy hülyeséget (nem, nem csaltam meg, csak akkor még nem vettem elég komolyan azt a kapcsolatot, utána jöttem rá, milyen fontos is volt nekem). És azóta képtelen vagyok elfelejteni :( Pedig próbálkoztam már más lányokkal, volt idősebb, fiatalabb, egyéjszakás, hosszútávú, MINDEN, de egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni. Pedig tényleg tök normális, jó fej lányokat találtam, mások szerintem egy élet alatt nem találkoznak ennyivel, mint én… de nekem nem kell senki más, csak ő :( Viszont neki már réges-régen van valaki más, akit szeret, szóval totál esélytelen a dolog. Én viszont még mindig rágondolok, ha elalszok, ő az első gondolatom minden reggel, folyamatosan…

És kész, ezt nem bírom tovább :( Tényleg úgy érzem, hogy ennek így semmi értelme, ha ő nincs mellettem, akkor nem érdekel semmi, nincsen miért küzdeni. Elfelejteni nem tudom.

Van valakinek bármilyen ötlete? Bármi, amit még nem próbáltam? Én már tényleg elég erősen kezdem feladni ezt az egészet.

23/F


2010. szept. 18. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ideje lenne elengedned. Menj bele egy másik kapcsolatba. Ilyenkor valakire van szüksége az embernek, aki megérti őt. Hidd el.
2010. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Belementem, nem történt semmi. Nem is egyszer.
2010. szept. 18. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

23 éves fiatal férfi vagy,ne hogy most add fel,hiszen előtted az életed és 1000 meg 1 csajod lesz és ha ez a lány ott hagyott,akkor nem ő volt az igazi;)

Nyugalom és felejtsd el!Ne készítsd ki magad,ezért mert nem éri meg!BIZTOS vagyok benne,h majd megtalálod a hozzád illőt!:)

2010. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell 1000 meg 1 másik :/ Csak ő
2010. szept. 18. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, csak addig kell, amíg elérhetetlen.
2010. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, én 22F vagyok, én még csak fél éve vagyok úgy mint Te... Bakker nem festesz szép reményeket elém :D :(
2010. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Úgy látszik, csak addig kell, amíg elérhetetlen."


Ez így nem igaz. Csak 17 évesen még nem láttam át így a dolgokat. Csak pár hónappal később, de akkor már b@szhattam.

2010. szept. 18. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Jó akkor halj meg b*zdmeg, lelkileg ilyen gyenge vagy, hogy erre nem vagy képes akkor úgyis csak útba lennél a parkolóba! Chá... -.-

Én 3 éve szakítottam egy lánnyal azóta is szinte minden nap gondolok rá, de leszarom! Miért? Mert van akarat erőm!!! még akkor is, ha másom nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom! Ez a 6 év eléggé kiölte belőlem az akaraterőt, ebben igazad van :P

De te hogy csinálod? Hogy csinálsz végig egy napot úgy, hogy tudod h semmi értelme, mert ha meggebedsz is akkor sem lesz soha többé melletted, soha nem ölelheted át, lehet nem is látod soha többé. Akkor téged mi visz előre?

2010. szept. 18. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!