Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan tovább?

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekel más véleménye szerelmi témában, de most nem tudok dönteni. Van egy lány, akit véletlen neten ismertem meg. Nagyon értelmes, okos leányzó, és külcsínre is nálam a leg,leg leg értitek. Kezd megnyílni nekem és habár nem találkoztunk de kezdek vonzódni hozzá, és ő is nagyon akar már találkozni. Kezdem igazán megkedvelni, de a csavar itt jön. Pár napja bejelentette, hogy ő külföldön akar lenni és pár hónapon belül ki is megy. Nem beszélve arról, hogy van egy pali, akivel alkalmanként összejár. (Ezzel semmi gond, felnőtt emberek vagyunk). Viszont, mivel kezdek belehavarodni, és a találkozón már nem múlik, nem alakítanék ki komoly kapcsolatot pár hónap miatt, mert miattam nem maradna és csak én sebződnék. Szeretnék már egy tartós, maradandó kapcsolatot, ami több 1,2 hónapnál. Alkalmi kapcsolat szóba jöhetne, de mivel második pali lennék nála, ez így nem pálya nekem. Nálam még egy alkalmi kapcsolat is többet jelent annál, hogy valakivel csak úgy "időt töltsünk", aztán megyünk a másikhoz időt tölteni. Kezelhetném lazán, de nem barátkoznék olyan nővel, aki iránt érzek valamit, mert szintén sebződnék (és jártam így, éveket vett el az életemből), mert kezdek máshogy nézni rá. Azt látom jónak, hogy ezt elmondom neki és leépítem a kapcsolatot. Ígyis-úgyis sebződnék nem beszélve arról, hogy pár hónapot marad csak az országban. Lehet először kéne a szívemre hallgatnom a szerszám helyett. Persze, most megkapom d*dg meg kommenteket, de ez nem csak így megy. 22/f
2014. jan. 24. 13:52
 1/7 anonim válasza:

ez csak egy plátói ˝szerelem˝ ami persze szép,meg jó, én is voltam már ilyenben, sőt,beleugrottunk a távkapcs-ba,de sajnos akkor derül ki,hogy nemigaznán olyan az ember,amilyennek előadja magát :)


Az ilyenek közül ritka a happy end..

2014. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem kellene rögtön leépítened. Megpróbálhatnád megbeszélni vele a problémáidat. Elsősorban elmondhatnád neki, hogy komoly kapcsolatot keresel, és ezért ha ehhez lenne kedve, akkor szüntesse meg a kapcsolatot a másik pasival. Másodszor lehet, hogy pár hónap együtt járás után már nem is akarna kimenni külföldre, vagy ha igen, akkor sem feltétlenül olyan messzire. Nem tudom, hogy hol laksz, és hogy ő hova menne ki(esetleg neki mindegy, csak el), de sokan mennek ki pl. Bécsbe, és az nincs messze az ország északi részétől.
2014. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, mindenképp kimegy külföldre, szinte le van zsírozva.
2014. jan. 24. 14:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezer éve nem volt kapcsolatom, és nem akarom azt, hogy pár hónap, belehabarodok, ő persze tudja hogy el fog menni és itt hagy. Luxushajókázik majd, így lehetetlen. Ő sem akar emiatt komoly kapcsolatot. Távkapcsolatnak nem vagyok a híve. Haver sem akarok lenni, mert túlságosan tetszik ahhoz, hogy haverként kezeljem, alkalmi kapcsolatnál is csak beleszerelmesednék.
2014. jan. 24. 15:07
 5/7 anonim válasza:
akkor lapozz :)
2014. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Értem. :( Akkor tényleg jobb lesz mást keresni. Gondolj arra, hogy ha ő az igazi, akkor úgyis találkozni fogtok még, talán majd ha visszajön. ;)


2. válaszoló voltam

2014. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, már "lerendeztem". Először életemben döntöttem és viselkedtem férfiként, egy szép kis levélben elmondtam hogy érzek és miért választottam ezt az utat. Az a legrosszabb, hogy megköszönte és különlegesnek tart emiatt. Na szép. És megígérte, hogy megkeres ha visszajön. Érdekes lesz, köszi a válaszokat!
2014. jan. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!