Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek után van értelme még...

Ezek után van értelme még tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés

Még Karácsony után egy összejövetel alatt megismerkedtem egy helyes lánnyal akivel gyakorlatilag az egész estét egymás közelében töltöttük és nagyon úgy tűnt az érdeklődés és a szimpátia kölcsönös. Mivel akkor nem maradtunk semmiben a körülmények miatt így másnap facebookon érdeklődtem, hogy kipihente-e az estét gondolva, hogy elindul egy beszélgetés. Kedvesen válaszolt is és továbbra is nyitottnak tűnt, így felhoztam, hogy valamikor összehozhatnánk egy találkozót amire igent mondott, de egy vizsgájára hivatkozva későbbi időpontra lett belőve.

Ezt követően továbbra is fennmaradt az üzengetés, minden nap jókat beszélgettünk egészen múlt hét péntekig amikor is egy ismerősöm születésnapi bulija volt. Mivel egy közös ismerősünkről volt szó meglepetésemre ő is megjelent de nem tűnt túl lelkesnek. Kissé távolságtartó módon köszönt majd egy régi osztálytársa sráccal leültek az asztal egyik végére és látszólag igen jól érezték magukat. A srác többször átölelte, megsimogatta a lányt, ő pedig arról tudomást sem véve, hogy ott ülök mellettük folytatta a nevetgélést, sztorizgatást. Akik mindkettőjüket ismerik már évek óta azt mondták nem kell ezzel foglalkozni mert csak barátok és a srácnak barátnője is van. Később aztán a lány mellém ült és a korábbi bulihoz hasonló beszélgetés bontakozott ki, majd együtt indultunk el hazafelé, de azt nem fogadta el, hogy egy darabon esetleg elkísérem arra hivatkozva, hogy pár nap múlva a vizsgája után úgyis találkozunk.

Ez pénteken történt, azóta én nem írtam neki és ő sem keresett engem. Gondoltam megvárom míg csütörtökön levizsgázik és esetleg egy rövid üzenetben megkérdezem jól sikerült-e, hátha a válasza alapján kiderül, hogy is viszonyul hozzám. Ez mennyire jó ötlet? Ennyi még végső nekifutásként belefér?


2014. jan. 13. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Belefér. De ne legyenek vérmes reményeid, ezek alapján úgy tűnik, ő nem úgy viszonyul hozzád mint te hozzá.
2014. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos én is hasonlót érzek, csak gondoltam még ennyit megteszek ha más nem is lesz belőle, maximum így tényleg lezártnak fogom érezni az egészet.
2014. jan. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!