Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más fiúk hogyan kezelik ezt?

Más fiúk hogyan kezelik ezt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy olyan fiúk, akik hozzám hasonlóan elég okosak, hogy lássák meg tudják, hogy ők nem tartoznak a külsejük miatt a vonzó fickók közé, ők hogyan kezelik ezt hogy mégis vonzóak legyenek a lányok számára. Én sokat humorizálok meg igyekszem még véletlen sem kimutatni, hogy mennyire semminek tartom magam. De rohadt nehéz, főleg, amikor épp vagyok egy lánnyal és akkor jön pár menő gyerek és azok felkeltik a lány figyelmét vagy épp bepróbálkoznak nála stb. Most azon vagyok, hogy izmos legyek, talán ez adna önbizalmat és ha belémkötnek megtudnám verni, akit meg kell verni.

2014. márc. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó sok paprikát esznek, tudod, az C vitamin
2014. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom alacsony és nagyon nem helyes, de hihetetlenül intelligens, jófej, humoros szóval nincs gondja a nőkkel emiatt, most is 1 éves kapcsolata van.
2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahogy önbizalmat kell kovácsolni. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de én most olyan körökben is mozgok, ahol megkockáztatom, hogy én nézek ki a legjobban (klasszikus értelemben véve, ha egyetemistákat nézel, akkor én átlagos, vagy átlag alattinak számítok). Na ott mindenkinek van csaja, dugópajtása, vagy felesége (ráadásul elég szép nők/lányok).


Egyedül az önbizalom és a férfiasság számít, a többi le van ejtve. Értelem sem szükséges.

2014. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hogy hogyan adod el (és elő) magad. A "szerencsésebbeknek" sem feltétlenül azért van párjuk, mert jobbak, hanem azért, mert jobb a dumájuk. Hidd el, hogy a kapcsolatok nagy része nem tökéletes, és sok lány sem az igazi értékeket nézi, hanem elkábul egy jó beszélőkéjű sráctól. Lehetnek akármilyen értékeid, ha ezeket nem tudod megmutatni. Másrészt ha meg jó szöveged van, és bármit el tudsz hitetni, akkor még az értékeidre sincs szükség, mert ezeket a lányok 99%-a lesz*rja, bárki bármit mond.
2014. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!