Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ha van egy tipusu csaj...

Fiuk, ha van egy tipusu csaj aki bejon, ez valtozhat kesobb?

Figyelt kérdés

Ha van egy bizonyos lanytipus aki bejon, olyan ertelemben pl hogy egy barban csak azokhoz mentek oda, akkor csak az tetszik, vagy megtetszhet masfajta lany is?

Csak azert kerdem, mert bizonytalan vagyok, hogy tenyleg tetszem-e a fiunak akivel talalkozgatom.

Nem szexre hajt, tobbszor mondta, hogy en egyike vagyok azoknak a lanyoknak akiket tisztelni is tud. Sajat szavaival- nem egy modellszepseg, de megis sokkal ertekesebb. Mostanaban tobbet talalkozunk, sokat valtoztam, de meg mindig bizonytalan vagyok.

Koszonom a valaszokat.


2014. márc. 2. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

"Nem szexre hajt, tobbszor mondta, hogy en egyike vagyok azoknak a lanyoknak akiket tisztelni is tud."


Örömmel látom, hogy a hölgyek még mindig bedőlnek ennek a szövegnek :) Valami sosem változik.

2014. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha kb haromszor talalkoztam volna vele egesz eletemben, es akkor mondja ezt, akkor nem hittem volna el. De ismerem mar harom eve. Korabban csak baratok voltunk.

Termeszetesen tudom, hogy minden ferfi akar szexet, de vannak akik kepesek varni. Lehet, hogy ez neked teljesen idegen, de az altalam ismert paroknal a pasi mindig legalabb 2-3-4 honapot vart a szexel.

Es nem ez volt a kerdes. De koszonom a hozzaszolast.

2014. márc. 2. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön magyarázkodni.. ;)
2014. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!