Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, gáz a push-up melltartó?

Fiúk, gáz a push-up melltartó?

Figyelt kérdés
Kiakadtok utána, ha kiderül, hogy nem is nagy a melle a csajnak?
2014. márc. 2. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eléggé az. Te is biztos kiakadnál, ha rájönnél, hogy végig egy uborka volt a srác alsógatyájába rejtve.
2014. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem akadok ki attól ha egy lánynak kis melle van, de ha meg akar felelni mindenkinek főleg egy ilyen hülyeségnek hogy a nagy mell nélkül nem is vagy nő, na attól igen, szóval aki ilyet hord az engem egyáltalán nem érdekel
2014. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kiábrándító tud lenni, bár ezért nem hagynék el lányt szerintem
2014. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:

jah....kiábrándító tud lenni de emiatt nem hagynám ott.


Ha egy nő csak tetszeni akar az embereknek csak fel akarja kelteni a figyelmet akkor hordja nyugodtan, de ha pasit/párt is keres akkor felesleges, mert előbb utóbb úgy is kiderül.

2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy gáz... De mostanság normális fazont elérhető áron - főleg nagyobb méretben sehol nem lehet kapni. :S
2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gáz.
2014. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na igen, ma már kb nem is lehet kapni nem push-up-os melltartót, vagy legalábbis amikben nincsen azok nem mindig néznek ki olyan jól. Engem baromira hogy van-e benne vagy nincsen, max akkor nem veszem meg, ha nagyon durván push-up-os
2014. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 kis méretben meg fõképp esélytelen tömés nélkülit kapni
2014. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: jogos. Átéltem ezt a lányommal is. Baromira nem akar push-upot, de nem kapunk normálisat a méretében, csak horror áron. De rajta legalább jól mutat. De akinek nagy, annak végképp nincs rá szüksége. Úgyhogy kedves fiúk, ne a lányokat szidjátok, hanem a gyártókat és a forgalmazókat!
2014. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pinkpancser ***** válasza:
Aki ezért kiakad az azon is kiakadna ha kiderül, hogy a smink is csak átverés...
2014. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!