Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apák miért kezelik lazábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apák miért kezelik lazábban, ha a fiuk csajozik be, és nem a lányuknak lesz pasija?

Figyelt kérdés
úgy értem,ha a fiuknak van barátnője tökre örülnek meg minden,de ha a lányuknak lesz barátja elég furán kezelik.
2012. júl. 30. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a lányt fel lehet csinálni, de a pasit nem.
2012. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hole Hunter ***** válasza:
A lányoknak jellemzően az apjuk a védelmezőjük, a fiúknak az anyjuk...
2012. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
ha lesz fiam nagy k*rógép lesz, de ha lányom lesz akkor ha meglátom a paliját kibelezem
2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiúkat ritkábban kell félteni. Ők meg tudják magukat védeni (jobb esetben), valamint a férfi tudja, hogy ő hogy viszonyult a csajokhoz olyan idősen... Mert a legtöbb éretlen gyerek volt, mint a legtöbb kamasz :D Még lehet én is az vagyok... Ez majd később kiderül.

F/16

2012. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, amikor hazahoztam az első csajt faterom baromi büszke volt, amikor húgom hozta haza az első pasiját fater egy életlen késsel akarta a csávót kiherélni :D
2012. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy lánynál sokkal többet számít az erkölcs. Tudod: ami egy férfinek büszkeség, az egy nőnek szégyen. És ha tetszik, ha nem, ez örök igazság marad.
2012. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz belegondolniuk, hogy ugyanúgy hágja valaki serényen a kislányukat, ahogy ő is tette annak idején :)))
2012. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tök örültek, mikor bejelentettem, hogy van barátom xD

Egyébként a lányokat sokkal jobban féltik általában :) A fiúkat hamarabb engedik önállósodni, míg a lányokat próbálják minél tovább az ő kislányuknak megtartani. :D

18L

2012. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a lányoknak méhük van,és gyengébbek
2012. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
A lányok lehetnek terhesek, sokuk nem tudja megvédeni magát. + Ha a fiadnak van kulcsa ami minden lakatot nyit az menő, de ha a lányod lakatját nyitja ki minden fiú az már gáz úgyhogy ja...
2012. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!