Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért történik velem...

Ez miért történik velem ismerkedési problémák (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,h nagyon vágyom 1 kapcsolatra nem feltétlenül egy monogám ,tartós kapcsolatra ,de már nagyon hiányzik ,h valakit átöleljek ,hozzábújjak,érezzem ,h a karjaiba zár,ráfeküdjek a mellkasára stb..

De mikor arra kerül a sor ,h p.l elkezdek ismerkedni egy esetleges "jelöltel" és kicsit komolyabbra fordulnak a dolgok azaz kimondottan egy randit beszélünk meg egyszerűen bepánikolok és eltűnök a balfenéken ,hirtelen megszakítom vele a kapcsolatot.Nem értem magamat pedig eléggé szépnek,helyesnek mondott emberi lény vagyok.Sokszor hitegetem magam ,h egyáltalán nincs szükségem senkire simán elvagyok egymagam is mert magamnak való vagyok bla bla ennek ellenére a lelkem mélyén eléggé elkeseredett vagyok és a valóság az ,h rettenetesen hiányzik már és borzasztóan magányos vagyok ,de ez nem azt jelenti ,h elvakultan minden áron bele akarok kerülni már egy kapcsolatba.Csak hiányoznak a testi együttlétek,érintések,gyengédség és netán ,ha úgy alakul akkor a szerelem is.Már másfél 2 éve nem szexeltem senkivel ti kibírnátok ?:3 És kapcsolatban is k.b 5-6 éve voltam utoljára 25 vagyok jelenleg


2014. febr. 28. 13:03
 1/6 A kérdező kommentje:
kérlek ne írjatok privi-ben felajánlásokat
2014. febr. 28. 13:04
 2/6 Grim13 ***** válasza:
ez egy ismert pihologiai nyavalya! a szakszerű dolgokban nem vagyok biztos de az tuti hogy vagy magányos leszel vagy változtatsz, ha az utóbbi akkor szerintem elmondhatod a kiszemeltnek a dolgot, bár ettől sebezhetőnek tűnhetsz viszont lehet hogy a másik még jobban meg akar szerezni, ha nem mondod el akkor magadban kell változtatni, kb. mint mikor le kell ugorj ejtőernyővel és tériszonyod van, meg kell magad győzni! ha sikerül akkor tuti változik a hozzáállásod, randira meg beszéld meg hogy menjen el hozzád (szigorúan nem szexre gondoltam) hanem mondjuk főzöl egy vacsit ez akkor a legjobb ha már régebb óta ismerkedtek fix randik nélkül, pl. mindig találkoztok a bulikon... valahogy ki kell játszanod a saját félelmeidet ha nem tudsz velük szembenézni (mert ez vagy félelem a bukástól vagy félelem a csalódástól v. attól hogy alkalmazkodni kell)
2014. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se írjatok, még 25 év belefér partner nélkül,,,,

Ha nem ismerkedsz, semmi nem változik, és ez itt nem egy rossz lehetőség, nekem már párszor sikerült.

2014. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb szóról szóra leírtad azt az állapotot amiben én is vagyok (és még sokkal itt az oldalon).

Legvalószínűbb oka az önbizalomhiány és önértékelési zavar, valamint a másik felé érzett megfelelési kényszer amit szinte azonnal taccsra tesz az önmagadról alkotott ferde kép gondolata.

Sokszor én is szándékosan eltaszítok valakit magamtól csak mert folyamatosan azt lebeg a szemem előtt, hogy úgysem lennék számára minden tekintetben megfelelő, ezzel esélyt sem adva a másiknak ennek eldöntésére.


A megoldásra még nem igazán jöttem rá, valószínű egy alapos környezetváltozásra lenne szükség, valamint arra, hogy önmagamat és saját értékeimet ne mások feltételezett véleményére alapozva határozzam meg, hanem tudatosítsam magamban azt, hogy mások sem jobbak mint én.

2014. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam sokáig mint Te! Aztán valahogy nem tudom miért, lehet benőtt a fejem lágya, de megváltozott a gondolkodásom. Mint előttem írták, rájöttem,hogy a többi ember se jobb, se rosszabb mint én vagyok. Valahogy rá állt erre a gondolkodásom, az okát nem tudom. Előtte még barátkozni is nehezen tudtam nem még kapcsolatot kialakítani. De ez egycsapásra a gondolkozássommal megváltozott.
2014. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Privit nem kérsz?NA takarodj!
2014. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!