Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az önbizalomhiány, és az...

Az önbizalomhiány, és az önértékelési problémák tényleg kizáró okok egy lánynál?

Figyelt kérdés
Élből elutasítanátok egy ilyen fiút? Volt már olyan, hogy valaki tetszett nektek, elkezdtetek ismerkedni vele de az illető elvágta magát tőletek, mert nem volt elég magabiztos?
2014. jan. 22. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a tapasztalatok azt mutatják, igen
2014. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

igen, ha visszamehetnék az időben....mindent, mindent máshogy csinálnék, lehet, hogy így az ő szerelmét is elnyerhettem volna.


tényleg magabiztosnak kell lenni.

nevetséges egy dolog :DD:D:D hihihih

2014. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ricsi XD
2014. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2014. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Normális párkapcsolat csak két olyan ember között lehet, akik normális önképpel és önértékeléssel rendelkeznek.

Tudtam, de nem hittem, egész addig, amíg nem lett egy önbizalomhiányos pasim. Szörnyű volt, engem is lehúzott, a szakításunk után hónapok teltek el, mire helyreállt az önértékelésem. Amíg együtt voltunk, minden mindig oda lyukadt ki, hogy őt kell tutujgatni. Nem akarta, tudom, de mivel önbizalomhiányos volt, mégis mindig ide jutottunk.


Nem egyszerű normális önértékelésre szert tenni. Tapasztalat. De nem is lehetetlen. És párkapcsolattól függetlenül is érdemes rajta dolgozni.

2014. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mind fiúnál, mind lánynál az.
2014. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Persze, manapság már nem számít ki mit tud. A lényeg, hogy magabiztosnak tűnj és akkor jó arc leszel. Legyél hangos, jelezd minden percben, és minden pillanatban, hogy létezel, hogy fizikailag vagy. De folyton, és szünet nélkül. Állj ki mindig az igazadért, akkor is ha nincsen. Másokkal ne törődjél, nyomjál le mindenkit. A gyengét azt rúgd fel, az erősnek nyalj be, aztán szúrd hátba, tiszteletet senkinek, alázat szót ne is ismered. Ha hibázol fogd másra, és verd ki a hisztit, vagy sajnáltasd magad. Ha ilyen vagy lehet csajod, ha nem, akkor nem vagy életrevaló és beszoptad, és akkor ne szaporodj!
2014. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
65% szerintem guglizz rá az önértékelés szóra...
2014. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

81%, szerintem te pedig arra, hogy blue waffle...

na jó, csak vicceltem, nehogy rákeress

2014. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

IS

ha mindenben önbizalomhiányos, az tré

de ha pl. csak matekból, vagy szekrényugrásból az, de a való életben feltalálja magát és tudja miben jó, akkor nem gáz

az önbizalomhiány sem feltétlen korlátozódik minden dologra és minden helyzetre

2014. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!