Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az önbizalomhiány, és az...

Az önbizalomhiány, és az önértékelési problémák tényleg kizáró okok egy lánynál?

Figyelt kérdés
Élből elutasítanátok egy ilyen fiút? Volt már olyan, hogy valaki tetszett nektek, elkezdtetek ismerkedni vele de az illető elvágta magát tőletek, mert nem volt elég magabiztos?
2014. jan. 22. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze, manapság már nem számít ki mit tud. A lényeg, hogy magabiztosnak tűnj és akkor jó arc leszel.

Ne "magabiztosnak tűnj", legyél magabiztos. Legyél tisztában az értékeiddel.


Legyél hangos, jelezd minden percben, és minden pillanatban, hogy létezel, hogy fizikailag vagy. De folyton, és szünet nélkül.

Ez tipikusan a lúzerekre jellemző.


Állj ki mindig az igazadért, akkor is ha nincsen.

Ez az önbizalomhiány egyik legjellemzőbb tünete.


Másokkal ne törődjél, nyomjál le mindenkit. A gyengét azt rúgd fel, az erősnek nyalj be, aztán szúrd hátba, tiszteletet senkinek, alázat szót ne is ismered. Ha hibázol fogd másra, és verd ki a hisztit, vagy sajnáltasd magad. Ha ilyen vagy lehet csajod, ha nem, akkor nem vagy életrevaló és beszoptad, és akkor ne szaporodj!

MIVAN???

2014. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#8 ok főnök, értettem, majd így lesz. De én nem a neten szerzem az élettapasztalataimat...és nem 15 éves vagyok...
2014. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Van olyan ismerősöm, aki elég önbizalomhiányos és van barátnője évek óta. Ha az embernek nem az egész életét a bizonytalanság határozza meg, az már elég. A többi csak hülye emberek hülye dumája.
2014. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy megfelelő partnert, akkor segíthet felfedezni az értékeidet, felépíteni az önbizalmad.

Nekem hónapokba telt hogy egyáltalán el tudjam mondani a mostani barátomnak, milyen önértékelési problémákkal és önbizalomhiánnyal küzdök/küzdöttem. Hála az exemnek, aki évekig fő hobbijának tekintette hogy földbe döngöljön lelkileg.

Szóval kb azzal, hogy beismertem a gondok létezését, elindultam a javulás útján. És Ő segít nekem.

A külvilág nem mindig látja a belső hiányosságokat ha tudod őket leplezni. De oda kell menni a lányhoz, meg kell szólítani, beszélned kell magadról. Azt kell lássa, hogy te olyan fiú vagy akire felnézhet. Nem sokan szeretnek babusgatni valakit akit a pasijuknak neveznek. Gondolkodj el, mi az amiben jó vagy. Akár tényszerű (pl matek, futás, akármi) vagy belső tulajdonság (megértő, segítőkész stb) és ezekről indulva biztasd magad.

2014. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a csúnyaság az egyetlen kizáró ok.
2014. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos a barátom, amikor elkezdtünk ismerkedni, már akkor is tudtam, nem kizáró ok egyáltalán. A túl magabiztos férfiakat meg kifejezetten nem bírom.
2014. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad nem mersz lépni nem mersz lépni ha rád mozdulnak attól is megilyedsz
2014. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha tudja kezelni, akkor nem. De amikor egy fiú folyton hisztizik, hogy ő ehhez nem elég, neki nem megy, meg miért vagyok vele, amikor ezerszer jobbat is kaphatna, az nem oké. Nekem sem 100%os az önbizalmam, de nekem maximum poénból férnek bele a "mert én buta vagyok" meg hasonló megjegyzések. És ha én nem teszem, akkor a páromtól sem viselném el. Boldog akarok vele lenni, és nem egy egész életén át az önbizalmát építeni. Kis mértékben belefér, de tartósan nem tudnám elviselni sajnos.
2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!