Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha úgy látom a...

Mit tegyek, ha úgy látom a lányok nem jeleznek, ha egyiknek sem tetszem a jelek szerint?

Figyelt kérdés
NÉha van, hogy összefut egy-két lánnyal a tekintetünk, de ez semmit sem jelent, hiszen hapsik is szoktak szemezni, ha csak nem bzik, nyílván csak véletlen összenézés. JÓ lenne, ha egy lány végre jelezné, hogy én bejövök neki, eskü nem zavarna, ha csúnya, akkor is adnék esélyt, mert szerintem én nagyon csúnya fiú vagyok, sosem volt önbizalmam és mondták már lányok, hogy nagy az orrom és ronda vagyok. Mondjuk ezek többnyire inkább agyatlan bulizós ribizlik voltak, de attól még igazuk volt szerintem.

2014. jan. 16. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szedd össze magad és szerezz egy kis önbizalmat, mert a kisugárzásodon meglátszik ha nincs. Amúgy meg nem kellenek jelek szólíts le valakit, ha meg az se megy még mindig ott van az internet..
2014. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!