Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most a tini lányok tényleg...

Most a tini lányok tényleg enynire válogatósak külsőre, hogy egyiknek sem jövök be vagy én vagyok ennyire csúnya?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt. Semmi önbizalmam, amúgy sosem volt, de hát gondoltam facebookon jól megy majd a csajozás, a frászt! Alig van egy-két láyn, akinek bejövök, rám ír vagy bejelöl, A többség rondának nevez vagy tökre levegőnek néz és látszik, hogy nem kíváncsi rám, ha ráírok.
2013. jún. 28. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába a sok rüfkét, inkább szerezz sok pénzt és vedd meg őket kilóra.
2013. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A normális lányok nem ilyenek azok p*csák és nem facebookon kéne csajozni
2013. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire válogatósak.
2013. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
küldj már képet és megmondom hogy ronda vagy-e :D
2013. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már az ilyen megmondásokat, már itt is sok valakinek küldtem képet, a többség azt mondta se helyes, se ronda nem vagyok, inkább átlagos. MOndjuk levágtam, hogy ez inkább rondát jelent, vagyisx nem jövök be nekik sem. Nagyon kevés lánynak jöttem be eddig, de hát ők meg nekem nem jöttek be. Nekem csak annyi elvárásom van egy lánnyal szemben, hogy tetszem arcra és ne legyen igénytelenül kövér. Szerintem ez nem nagy kérés, a legtöbb lány megfelel külsőre nekem. Viszont a lányoknál én úgy látom máshogy mennek a dolgok vagy én vagyok ennyire ronda.
2013. jún. 28. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:

"én vagyok ennyire csúnya?"


Mielőtt megnyitottam a kérdést,gondoltam biztos lesz kép is egy ilyen kérdéssel!


Mégis hogy a p.csába találjuk ki,honnan szopjuk ki,melyik kisujjunkból,hogy te hogy nézel ki,így látatlanba?!!!


Bocs,de utálom az ilyen együgyű embereket......

2013. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"én vagyok ennyire csúnya?"


Hogy a f..szba lehet érdemleges választ adni erre a kérdésre kép nélkül,már bocs?!

2013. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
küldj képet nekem :D
2013. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!