Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem jeleznek a való életben a lányok nekem, hogy tetszem nekik? Lehet, hogy élőben nem is tetszem egy lánynak sem vagy csak ilyenek alányok, hogy nem jeleznek egyértelműen?

Figyelt kérdés
Mert például legutóbb azt vettem észre, hogy egy lány nézett és fel néztem, de gyből elfordult hirtelen, de azért még lebukott. Na, de ez nem jel, mert könnyen lehet, hogy csak nézelődött, sőt még az is lehet, hogy azért nézett meg, mert olyan ronda vagyok. Engem neten már neveztek lányok rondának meg helyesnek is. Sosem volt könnyű dolgom, de élőben meg semmit nem csinálnak,nem adnak egyértelmű jeleket, amiből kapnék elég erőt, hogy odamenjek hozzájuk. Mert én már sok lányt leszólítottam, akik persz enem adtak jelet és nem volt semmi belőle, legjobb esetben is fb ismerős lett és kész, na meg többségnek kiderült, hogy tényleg van pasija, nem csak kamuzták. Nem könnyű ez a párkeresés, de jó lenne, ha a lányok adnának végre rendes jeleket, hogy tudjam melyikőjükhöz érdemes odamennem, úgyis a csajok választanak én már rájöttem. Szerencsére sok lány tetszik nekem, ha mákom van egy olyan lány jelez, aki nekem is elfogadható külsőre. Csak jelezzetek már lányok!:D
2013. júl. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Ha 18 vagy már akkor egyértelmű, hogy ronda vagy :(
2013. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezúton szeretném kérni a lányokat hogy mostantól hatalmas transzparensekkel szíveskedjenek kinyílvánítani a tetszésüket.

Köszönöm magam és a 0társas kommunikációval rendelkező eunuh-ok nevében!

2013. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!