Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnom/éreznem kéne egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnom/éreznem kéne egyértelműen, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőm iránt érzek valami topma érzést, hiányzik ha nincs velem, vagy szomorú vagyok, ha Ő is az.

De olyan szerelmet nem érzek és soha nem éreztem, amiről mindenki beszél, hogy majd kicsattan a boldogságtól, meg rózsaszín felhők, stb.

Ezek szerint én nem vagyok eléggé (vagy egyáltalán) szerelmes, vagy ennek genetikai oka lehet (tehát ha eddig nem voltam egyszer sem, nem is leszek)? Esetleg számomra ilyen "lightos" érzés a szerelem, lehetséges az?


2013. jún. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
elöször is hány éves vagy? nem kell elkeseredni - mostani párom 30 éves korában volt elöször szerelmes- van akinek érni kell és nem árt az a bizonyos lány sem hozzá ... de lehet majd idővel a kapcsolatbam alakul ki az érzés..
2013. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El tudod képzelni jelenleg, hogy más lánnyal randizz, kerülj közelebbi kapcsolatba? Jól (tényleg jól) érzed magad, amikor vele vagy? Feldob a jelenléte? Érzel gyengédséget/törődni vágyást vele kapcsolatban? Ha igen, ezek jó jelek, nem kell mindenkinek három méterrel a föld felett repkednie meg bezsongott állapotban lennie hónapokig. Ezek úgyis átmeneti érzések csak, és a szerelem nem ezekből áll csupán.

Nekem sem remegtek soha a lábaim a páromtól (csak első randin), nem éreztem pillangókat a hasamban, nem ájuldoztam izgalmamban, de egyértelmű számomra, hogy nagyon szeretem, és szerelmes is vagyok. Az izgulás hiányát még jó jelnek is vettem, mert annyira egymásra találtunk rögtön, hogy nem volt miért izgulnom :)

2013. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 19 éves vagyok. Nem bened van a hiba. Meg kel találnod azt a lányt aki az életed értelme. Én is ezt az érzést 2 éve találtam meg. Amikor a barátnőm nincs velem akkor olyan nehéz minden. Semmihez sincs kedved. Nélküle élni sincs kedved. Keresd tovább azt akiért mindent meg tenél.


Remélem hogy tudtam neked segíteni.

Szia.

2013. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!