Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akivel összejárok...

Van egy srác akivel összejárok és azt ígérte, hogy tegnap nálam alszik, de nem érkezett meg, szerintetek hívjam én el valahova? Kérdezzem meg az okát?

Figyelt kérdés
Ő ilyen srác, meg kell fogni...Mennyire gáz, ha egy lány próbálkozik? Rövid távon sikere lehet szerintetek? Az volt, hogy hagyta, h egy másik pasi kísérjen haza, aki rámnyomult, én írtam neki egy ideges smst hogy milyen kellemetlen volt már, erre ő nem válaszolt... Jobb tisztában lenni a dolgokkal, ha már nem akar engem akkor is...Ti mit írnátok neki? Én nem tudok kezdeményezni, nem szoktam soha, ezért nehéz ez nekem.

2014. febr. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne te menj már utána :)

Ha akar valamit majd keres, ha meg nem hagyd a fenébe az ilyet

2014. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téged nem csak fizikálisan szopatnak,de ezt csak magadnak köszönheted!
2014. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne írj neki többet.
2014. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hagyta, h egy másik pasi kísérjen haza, aki rámnyomult"

a kérdés az h te ezt miért hagytad? így ne csodálkozz h ri.bancnak néz és nem nagyon érdeklődik utánnad

2014. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!