Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy öltözködjek, hogy elérjem...

Hogy öltözködjek, hogy elérjem az adott lánynál, hogy igent mondjon végre valamelyikük?

Figyelt kérdés
Tehát hallom sokszor, hogy ennek a csajnak a elegánsabbak, másiknak a csőnadrágosak, harmadiknak a deszkások, negyediknek a hosszú, ötödiknek a rövid hajúak, hatodiknak a rockerek, stb stb... Tehát a dilemmám lényege: pl utcán mondjuk megtetszik nagyon egy lány és odamegyek hozzá és mondjuk rövid hajam van és mondjuk hipsteresen öltözve de neki pl éppenséggel a hosszú hajú rockerek jönnek be akkor erre én hosszú hajat növesztek és rocker cuccokban járok majd megint odamegyek egy pár csajhoz azoknak meg pont más jön be... nem tudom soha egyetlen egy igent sem kaptam még pedig rengeteg lánynál próbálkoztam és attól félek, hogy nekik mindig pont más öltözködési stílus jön be, nem tudom... hogy lehetne ezt kiküszöbölni???

2014. febr. 25. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy leakadsz a tökéletesség-hajhászásról és állandó megfelelési kényszerről. Annál rosszabb kevés van, mintha valaki mások miatt bújuk egy-egy stílusba. Vagy ha állandóan váltogat. Fúj, cseszd meg. Magad legyél, te kis gyökér, és majd csak találsz valaki, aki így imád. Csak kérlek... akadj le erről a ha-ő-ezt-szeresse-ez-leszek.
2014. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
első nagyon primitív vagy, nem is foglalkozom inkább a gyökérezéssel... de mikor "magam vagyok" egy jó csajnak sem kellek...
2014. febr. 25. 21:23
 3/13 A kérdező kommentje:
gondolkozz már, ha mikor "magam vagyok" és úgy kellenék a jó csajoknak és kaptam volna egy igent is akkor feltettem volna ezt a kérdést... ?
2014. febr. 25. 21:24
 4/13 anonim ***** válasza:
B+ Add magadat amilyen te magad vagy és amelyik stílus hozzád a legközelebb áll nyilván azt vedd fel ha bőgatyás azt ha rocker azt ha épp egy csajnak nem tetszik akkor mennyen a f-ba ne akarj már másért megváltozni!Amúgy meg ha önmagadat adod előbb fogsz feltűnni a csajoknak is mintsem ilyen bizonytalanul.
2014. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most tudom,hogy ez közhelyes,de tényleg legyél önmagad:) biztos van vmi zene stilusod,és, ha azt tükrözi az öltözködésed,akkor már első látásra tudja a lány, hogy hasonlit e az izlésetek:)))
2014. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
eddig mindig önmagamat adtam (zenei stílusom nincs nagyon mindent szeretek) de egyetlen egyszer sem kellettem egy szép lánynak sem, ezért már azon vagyok, hogy hogy a fenébe tudnék megfelelni nekik
2014. febr. 25. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Jó ha "cyberghot"-os vagy akkor megértem ,h nehezebb

de akkor se változz pár finnyás punciért.

2014. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
lassan 100ik lánytól kapok nemet :D úgyhogy nem csak "pár finnyás punciról" van szó
2014. febr. 25. 21:32
 9/13 laci911 ***** válasza:
Az a helyzet , hogy bárhogyan öltözz nem foglakozz a nő véleményével saját magadnak kell el fogad magad .Amúgy szakadt gytában is lehet csajozni és még ha hipszter kinézettel sem biztos , hogy a hipszter csaj el fog menni veled , gondolom mert van egy jellemed és az nem tuti ,hogy el fogja viselni .
2014. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez olyan forever alone feelinges lett laci91
2014. febr. 25. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!