Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác. Azt mondta,...

Van egy srác. Azt mondta, vesz nekem egy IMax mozit, ha ott végre hajlandó lennék vele lefeküdni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy már nagyon kipróbálná velem, és szerinte az ideális első helyszín lenne egy mozi,és ha kell, megveszi nekem. Szerintetek elhigyem, hogy tényleg megveszi? VAgy csak hülyít????

Nem tudom mit higgyek, tényleg akar engem, vagy csak a szexre kellenék neki????

Én nem tudom, akarok-e vele ilyesmit csinálni,mert moziban még soha nem csináltam.

Ki mit tenne a helyemben????


2014. febr. 25. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg majd mindjárt lehozom a csillagokat az égről...
2014. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
én a helyedben fejbe lőném magam mert ilyen kicsi aggyal csodálkozom hogy életképes vagy!Ugye nem komolyan kérdezed?
2014. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán megnyerte az ötös lottót?


Ha már a mozi miatt gondolkodsz, h odaadod magad, akkor ne tétlenkedj inkább, add oda a tested neki már most, mozi ide vagy oda. De akkor már gyere hozzám is el légyszi :P Bár nekem nincs mozim, de van már, aminek örülnél. :D

2014. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es

A csillagokat nem szeretném, annyira nem tetszenek. :)


2-es

Nem értem, mia gond? Szerinted nem mondott igazat? Tényleg van olyan pasi, aki csak meg akar húzni?

2014. febr. 25. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

egyest bővíteném


az én időmben még a csillagokat volt menő dolog lehozni az égről

2014. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
moziban éjjel látó kamerák vannak :) szóval ha a bírságot is vállalja a srác akkor menny hozzá!
2014. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szellemileg nagyon alacsony szinten vagy!
2014. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!