Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akivel nagyon...

Van egy srác akivel nagyon jól alakult minden de egyik napról a másikra nem keresett. Nem tudom mi lehet az oka. szerintetek van még esély hogy valami legyen? :\

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
lefeküdtetek,és onnantól nem keresett? mert akkor meg is van a válasz..
2014. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem..igazából még csak ismerkedtünk jókat beszélgettünk találkoztunk..és utána mikor már összejöhettünk volna egyik napról a másikra semmi..:S
2014. febr. 25. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresd te?
2014. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A) Több lánnyal randizott egyszerre (randizás időszakában ez még régi szigorúbb erkölcsök szerint is teljesen elfogadott volt), és másik lányt választott (vagy másik lány választotta őt azzal, hogy közelebb engedte magához)


B) Annyira nyeregben érzi magát, hogy úgy érzi taktikázhat. Arra vár, hogy Te keresd, egy utána teperő lányt könnyebben megkaphat.


C) Rájött hogy igazából mégsem kellesz neki, és rendes srác ahhoz hogy csak hülyítsen. (Ez elég ritka.)

2014. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én kerestem egyszer az utolsó tali után egy héttel hogy miújság meg h talizhatnánk és kedves volt de mondta h nem biztos h ráér de majd szól..:S
2014. febr. 25. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki vagy talált másik lányt és nem akar megbántani a rideg valósággal viszont amit írtál az egyértelműen lerázás.
2014. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat, akkor ezek szerint már nem sok esély van hogy újra kialakuljon valami :S
2014. febr. 25. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ez lerázás, ha egy férfinek kell egy újonnan megismert nő, akkor akkor is szívesen tölti vele a szabadidejét, ha előtte 14 órát dolgozott.


Pl. amikor sorkatona voltam nyugati országrészben levő laktanyában, egyetlen keleti országrészben lakó katonatársamnak sem volt gond, hogy minden 48 órás kimenőből egy teljes napot elvonatozzon, csak hogy csajaikkal pár órát tölthessenek.

2014. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi.

#8-nál az örök igazság. Ha a másikkal akar lenni, akkor hintalovon is megteszi a távolságot.

2014. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!