Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Najó, tényleg velem van a baj?

Najó, tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem hogy miért nem találok magamnak normális fiút. 17 éves vagyok, mindenki azt mondja hogy szép vagyok, valamennyire annak is látom magam. Eljárok bulizni, rendesen tanulok, nyitott vagyok szívesen ismerkedek. Mégis csak az olyan fiúk vesznek észre akik,nem az eseteim:( nekem valahogy mindig azok a fiúk tetszenek akiknek nem tetszem. Hol bújkálnak azok a helyes fiúk akiknek én is tetszenék?:(

2014. febr. 25. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hiába szép egy alma kívülről, ha belülről rohad szét. Ilyen ez a helyes fiúk esete is. A legtöbb egy agyatlan barom. Kérdező, nem mindig a fa alján lévő almákért kéne csak nyúlkálni, azt akarja mindenki leszedni, mert nem kell mászni érte. Mássz fel a tetejére a szép, ízletes almákért.
2014. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha jó pasit akarsz magadnak,akkor nem ártana egy kicsit fejleszteni magadat.Egy kis testformálás esetleg?A legtöbb lánynak a feneke röhejes.
2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Honnan írsz kedves kérdező?

Szívesen megismerkednék veled :)

2014. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha 17 évesen nem találsz pasit, akkor tényleg veled van a baj.
2014. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!